Новак
Делта AUB0712M 7S53 DC 12V 0.18 Серверот Плоштадот Фан 3-жица

Делта AUB0712M 7S53 DC 12V 0.18 Серверот Плоштадот Фан 3-жица

Достапност: Залиха
DEN 1475.04

Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации.Сите производи гаранција 2 месеци. Иако тоа се користи. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.18 3-жица 3-пински конектор 60mm
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : Два Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading). Европските земји го користат DHL express. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.
Бренд : Делта
Број на модел : AUB0712 M, -7 S53
Напон / Ampere / Доведе / Големина
DC 12 V 0. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Ве молиме, напишете EORI број. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
AUB0712M 7S53
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан

Подобро ви се допаѓа

Може да се намали како што треба.2 парчиња 50cm OD14mm цевка детали за производот

(2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го има

GDT AC напон 220 V 12 W 0.1 Крстпроток на Крстот Проток на ВентилаторПараметри : Модел : HL30190Изолација класа : Б ни

SUNONБрој на модел : GB1207 PTV2А, 13 Сите производи гаранција 2 месеци Ако ви треба било каков производ, може да о

Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB ВентилаторПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : USBНоминална Напон : DC 5 VНоминална

Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB ВентилаторПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : USBНоминална Напон : DC 5 VНоминална

Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницат

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад (2) Ако купите погрешен т

Модел : PF80252 V1000 c A99Големина на : 80 * 80 * 25 ммПараметри : 12 каде v0 314 а 4.1 W 60 CFM 4800 ВРТЕЖИ во минута

dustproof Скара Нето За 8 CM 80 MM ВентилаториПараметри : Димензии : 80mmМатеријал : пластикаЦел : користете за 80mm ф

Јавната верзија на дизајн спецификација на графичка картичка , бидете сигурни дека графичка картичка п

Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обичн

Gdstime 30x30x7mm 5 V DC Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 30x30x7mm Конектор : Dupont 2 P Оценет Напон : DC 5 V Номин

Модел : T92 E12 BMA707Спецификации : 92 X92 X38 MMНапон : DC 12 VАктуелни : 0.66 На4жица доведе страна на PWM серверот фан

Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.Предмети ќе брод

МОДЕЛ : 4 E115 BНапон : 115 Vмоќност : 24 / 22 WРотирачка брзина : 2650 / 3000 RPMВоздушниот волумен : 70 / 78 CFMФАН ГОЛЕМИНА : 1

Модел : AD0912 HSA70 GLГолемина : 92 * 92 * 25 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.25 НаИмајќи : масло имајќиБрзина : 2600 RPMВоди : 2 P

БЕЛЕШКИ : Ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) Ако

Ако сте купиле погрешна точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го и

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.25

Производ модел : 06025 SS24 KALИзглед, големина : 60 x 60 x 25ммЦентар дупка растојание : 50 X50 MMБрзина референца : 4000 +

Scroll