Новак
5PCS Автентични Сребрена Боја Јасно Кристално Срце Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Ѓердан Pendant Накит Додатоци

5PCS Автентични Сребрена Боја Јасно Кристално Срце Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Ѓердан Pendant Накит Додатоци

Достапност: Залиха
DEN 219.00
DEN 288.48


Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Име : Европската Сребро Позлатен Шарм Монистра Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Големина : 1*1cm Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа
Внимание :
1.Руската пријатели мора да ја напушти нас полно име Поради руската Политика!!!!
ââÂÂÂÂÂ'â€⊃1;2.Можете да изберете што објектот,тогаш ние испрати што објектот за вас,ние не може да се промени за вас, сега, бидејќи ние испрати цел навистина побрзо,и по-продажба на услуги немаат време за промена на објектот во времето.Се надевам дека ќе може да се разбере нас.
Нашите овој стил монистра се 5pcs/многу,се надевам дека секој купувач знае дека ,ако сакате микс стил, можете да изберете на првиот,тоа е 5 компјутери/многу различни монистра во случаен избор
`

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ELESHE
Број На Модел На:
PS3345/PS3080/ps3258/ps3274/ps3278/PS3317/PS3279/
Објектот Тежина:
15g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
Оригиналниот Шарм:
Европски Стил жените Pulserial змија синџир Шарм Монистра Хривнија
Шарм:
кристал &јасно кубни циркони дијамант,rhiestone шарм монистра
испорака:
бесплатен превозот&drop превозот
Моден perles Накит Berloque Подарок:
DIY Монистра за изработка на Накит
боја:
фенси розова,црна глеѓ,бела јасно кубни циркони
промет на големо со монистра:
925 Антички Сребрен Позлатен Кристал шарм монистра
Тибетската шарм кристал Камен монистра:
за Божиќ шарм хривнија за жени
diy накит додатоци:
жените хривнија алка додатоци
европската привлечност и монистра:
Автентични Тибетански кристално Сребро шарм CZ Дијамант монистра

Подобро ви се допаѓа

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

МатеријалА+ Природни Хематит (Магнетни)Големина410ммБојаКако СликиКоличина4mm 95beads6mm 63beads8мм 47beads10мм 38beadsК

B27602 Забелешка не Може да сите бои ќе бидат вклучени во пакетот Ние си имаме свој фабриката, па предмети с

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Природата камен форма Turquiose,Меш

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Scroll