Новак
За 2,8 Инчен Супер Тенок TFT Монитор Видео Врата Телефон Земе Фото и Видео Peephole Гледачот

За 2,8 Инчен Супер Тенок TFT Монитор Видео Врата Телефон Земе Фото и Видео Peephole Гледачот

Достапност: Залиха
DEN 2323.00
DEN 2640.00

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За 2,8 Инчен Супер Тенок TFT Монитор Видео Врата Телефон Земе Фото и Видео Peephole Гледачот
Испорака
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Гаранција
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Параметрите на стоката

Тип:
Спогодба Систем
Агол На Гледање (°):
62
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Број На Модел На:
Други
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Бренд Име:
нови слетување
Камерата:
боја
Екранот Големина на Екранот(инчи):
2.8 Инчи

Подобро ви се допаѓа

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само (Освен некои земји и APO /

Карактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен 7" TFT LCD екран со без зрачење, ни

A nd ние ви препорачуваме да не го инсталирате на вашиот отворено камера местото каде што е лесно да се из

Ноќе или во слабо осветлување статус, 4 led светла ќе се вклучи автоматски и ви овозможува уште може да се

Покрај тоа, постојат 25 видови на музика прстени за избор Поддршка најмногу 3 (три) надворешна единица со 6

Ако завршите со зборување, можете да притиснете на talkback копче за да го затвори за внатрешна единица .При

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Денес видео врата телефон не е ограничен за да се отклучи вратата, клиенти, исто така може да го користит

Спецификации : Отворено Камера Модел Бр.Црна и бела колокација мазна панел изградиво 4.3 инчен Lcd Видео До

ако завршите со зборување,можете да притиснете на talkback копчето за исклучување на внатрешна единица 6.7 и

Осветленоста, Chroma и Јачината на звукот прилагодливи.Поддршка на СМАРТ КАРТИЧКА.16хорда мелодија прстен

7, затворен ултратенок дизајн, алуминиумски панели, electroplating копчето, убава целосна луксузен 10,Затворен с

Видео : за да се поврзете на надворешната камера за Видео излез : за да се поврзете на DVR за снимање 8.голем

започнетекрајотзапочнете со 7 инчен колор TFT видео врата телефон Без зрачење, ниска потрошувачка на ене

Алуминиум легура панел на внатрешна единица, модерен и луксузен (4) Прилагодување на осветленоста / chroma /

6 MM92 степен (Камера прилагодливи агол) 7, отворено машина со инфраред ноќ визија функција 8, затворен маши

Ова видео врата телефонот усвојува различен дизајн Но, ние се уште ви препорачуваме да не го инсталират

Како основни купувачот треба да се плати DHL далечински цена и да го прифатат DHL далечински испорака задо

Scroll