Новак
ТИ си МОЈОТ СОНЦЕ Перница Покрие Памук, Лен Смајли Седишта Троседот Дома Декоративни Farmhouse Девојки Автомобил Кревети Подарок Фрли навлаки

ТИ си МОЈОТ СОНЦЕ Перница Покрие Памук, Лен Смајли Седишта Троседот Дома Декоративни Farmhouse Девојки Автомобил Кревети Подарок

Достапност: Залиха
DEN 172.00
DEN 239.52

ТИ си МОЈОТ СОНЦЕ Перница Покрие Памук, Лен Смајли Седишта Троседот Дома Декоративни Farmhouse Девојки Автомобил Кревети Подарок Фрли Перница Случаи Ставка Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Напомена : Тоа е само перница покрие ,не постои јадро внатре .

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
YP1146
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Обична
Големина:
45cm *45cm
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
ОТВОРЕТЕ:
невидливи патент
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Цртан филм насмевка сонцето црвено жолта ТИ си МОЈОТ СОНЦЕ
Шема 2:
Црна портокал бела сина ЌЕ МЕ НАПРАВИ СРЕЌЕН солидна основа

Подобро ви се допаѓа

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

Креативни Писмо Коњ Бивол Печати Перница Покрива Кратки Зборови Нордиските Дома Троседот Столче Декор

ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредб

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ѕвезди Убави с

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Перница Покрие Креативни Писмо книга е сон што ќе се одржи во својата рака Lgnite Мојата Љубов Глуварче Орк

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ако имате било какви прашања или ви се пот

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

Scroll