Новак
Intel wifi link 5100AN 300Mbps Мини-PCIe WiFi Безжична картичка за X200 X301 T400 W700 R400 R500 G450L G430A Y450 Y430 E43L K43A

Intel wifi link 5100AN 300Mbps Мини-PCIe WiFi Безжична картичка за X200 X301 T400 W700 R400 R500 G450L G430A Y450 Y430 E43L K43A

Достапност: Залиха
DEN 311.52


Опис На Производот :
Поддршка 802.11 B 11 Mbps/до 54 Mbps во 5 GHz (802.11 a)/2.4 GHz (802.11 g)
и 802.11 n во 300 Mbps
Целосна Висина Мини PCI-E (Мини pci express) Интерфејс
Ова е вистински Intel Wifi Link 5100 картичка, како што се гледа на објектот фото
претпазливост лажни картички
Поддршка IEEE 802.11 a/b/g/n
Модел No : 512 AN_MMW
FRU P/N : 43 Y6493
Само Компатибилност Со
Lenovo лаптоп модел :
E43 E43 A E43 L G430 G450 Y430 K29
Thinkpad лаптоп модел :
X200/T400/T500/W500/W700/R400/R500/SL300/SL400/SL500

Параметрите на стоката

Производи Статус:
Акции,Кои Се Користат
Бренд Име:
WDXUN
Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Адаптер Приклучок:
PCI-E
Интерфејс Тип:
PCI Express
Пакет:
No
Примена:
Лаптоп
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Фреквентен Опсег:
2.4 GHz/5GHz
Тип:
Безжичната
Вид:
Внатрешна
Преносот Го Оценувате:
300Mbps
Безжичен Протокол:
802.11 a/b/g,802.11 b,802.11 n
Број На Модел На:
512AN

Подобро ви се допаѓа

76 MbpsПорт USB 2.Нема потреба да го инсталирате, или да го конфигурирате АП / IP settings.0 Micro SD Мемориска Картичка

Опис На ПроизводотComfast СПWU815 Слободни Возачот Мини Безжичен Wifi Адаптер 150mbps Wifi приемник 802.11 n usb, Lan адапте

PCIE 7260 AC 2.4 G / 5 G Двојна Бенд Десктоп 7260 NGW Не 7260 HMW 867 Mbps Безжична PCIE WiFi Bluetooth 4.0 WIFI КАРТИЧКА AC7260 WLANОколу Опис

Стока код [533142665881][tyt] Rr S7 AALY / 80 PWDAF0 MLt Ir48a Wh7 YLHD63vz7 D+0 YQm GN+y NO7 URm3 Xl V / 7797 Pu D3u4 Kj H+G5 TZg NJuy YDHc / n NC4je AJc= [ / tyt]

Отклучен Huawei E3272 S210 Cat4 4 G LTE ФЛОПИ / TDD 150 Mbps USB Стик Dongle Безжичен МодемMoible ШирокопојасенОписКарактеристики

6078356 Bcm94331csax За Apple Macbook Pro 13" A1425 2012 2013 Wifi, Bluetooth Аеродром Картичка 98%нова Состојба Безжичен Модул Референте

Состојба : НОВА100 дена гаранцијаСекоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работиПревозот :

0 машки да RJ45 женскиКабел Должина : 15 смДимензија : 58 x 20 x 15 mmНето Тежина : 18 gБоја : БелаСистем За Компатиби

Ги поддржува сите напредни функции, како што се OFDMA, MIMO, ARQ, HARQ, АМЦ, УЛ отвори циклус на моќ и контрола УЛ з

Опис На Производот : Оваа Двојна Бенд Адаптер испорачува моќни безжична технологија на вашиот десктоп и

9 во НОВИ и проверени добро100 дена гаранцијаСекоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работ

Состојба : НОВА100 дена гаранцијаСекоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работи2.4 ghz 5ghzПол

Производи Состојба : новаТип : БезжичнитеВид : Внатрешна90 дена гаранцијаКартичката се тестирани и се Во

Овој модул големина, употреба, и Q2530 RF (кликнете на за да внесете) се исти, само антената интерфејс IPEX стру

Карактеристики : Мини преносни USB 2.0 дизајн.Овој пренослив мини безжичен USB адаптер ви овозможува да повр

Карактеристики : Мини преносни USB 2.0 дизајн.Овој пренослив мини безжичен USB адаптер ви овозможува да повр

Производи Статус : 95% од новТип : БезжичнитеВид : Внатрешна90 дена гаранцијаКартичката се тестирани и се В

Опис : Broadcom 4318 MP 802.11 G 54 Mbps Wi Fi mini PCI адаптер за лаптоп Овој адаптер може да се користи за да го замени стари

08 ММ растојание)3ПРОЦЕСОРОТ32Битна високи перформанси процесор4Етернет интерфејс10 M / 100 Адаптивни Ethernet и

Состојба : 95% од НОВ100 дена гаранцијаСекоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работиза HP Mini

Кога МОЖЕ да автобус е на голема количина на податоци, лошата изведба на USBCAN е многу лесно да се појави и

htm?id=9399851548Долниот компјутер (MCU) поддршка за безжичен модул : STM8+SX1212+5.comWLK01 L12 PCСо цел да се олесни мнозинст

Нови Оригинални Десктоп BCM943228 HMB wifi картичка Broadcom BCM943228 HMB 2.4 Ghz & 5 Ghz 802.11 abgn BT Bluetooth 4.0 Половина МИНИ PCIE Wifi Ка

Пред да ја купите оваа USB Адаптер, pls се провери дали одговара на вашиот ТВ, ви благодарам.11 n податоци ста

Scroll