Новак
20Pcs 25ММ Кафеава Боја Тркалезна Форма Глеѓ Метал Suspender Клипови,Pacifier Клип,Доведе Слободни,Со Пластични Забите,со Бесплатен Превозот

20Pcs 25ММ Кафеава Боја Тркалезна Форма Глеѓ Метал Suspender Клипови,Pacifier Клип,Доведе Слободни,Со Пластични Забите,со Бесплатен

Достапност: Залиха
DEN 502.00
DEN 528.00

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб клип, mitten клипови, pacifier клипови, Suspender клипови, лигавче носители, Повикување и играчка голманите Карактеристики на Нашата Пластичен Клип : . Со пластични заби за заштита на ткаенина
. Секое парче пакет со авто-zip торба. Мин. цел : 1 LOT=20 PCS Круг Метал клипови . Големина : 22 MM Тркалезна Форма , За 25mm лента
. Употреба : Облека, материјали, бебе pacifiers клипови, студент лична карта носителот, Играчки и Канцелариски Значка носителот, pacifier клипови, лигавче носители, старечки капак-ups-от, mitten клипови, играчка клипови, подвезици, занаети, и многу повеќе!!
ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме ,ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени до објектот се примаат назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад кон вас. ПОВРАТНИ информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас . Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди,ако сте задоволни со ourgoods и услуги. Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
25mm
Објектот Тежина:
7g
Метали Тип:
Железо
Бренд Име:
SUTOYUEN
Објектот Висина:
1cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Круг
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Објектот Должина:
3.6cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Топ Плоча Широк:
22mm
боја:
Браун
Име на производ:
ЕМАЈЛОТ Круг Suspender Клипови

Подобро ви се допаѓа

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : рампа е 15mm во дијаметарОбјектот тежина : 1

кога ќе се купи на повеќе од $130dollars Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Нема дополнителни т

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

Ви благодарам многу за вашата помош.Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex бидејќи секоја

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи кога ќе се купи на повеќе од $

72 грам28mm pinstem сет : прибл 0.88 грам45mm pinstem сет : прибл 0.96 грам55мм pinstem сет : прибл 1.80 грам40mm pinstem сет : прибл 0.До

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : лента Со внатрешна 25mm во дијаметарОбјект

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Ви благодарам многу за вашата помош Повторно, клиент сервис е мојот приоритет број еден!Откако на вашио

Природен камен Chrysoprase Pendant Лежиште,Semiprecioкамен накит,55x33x11mm,28.1 gДобредојдовте на Mygemgarden.Имаме години работ

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!*

Ви благодарам многу за вашата помош бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични...

Ви благодарам многу Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.ОПИС : ГО

Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.4")Висок квалитет на

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.Ние специјализирана трговиј

Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни за тоа (дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве мол

Состојба : 100% сосема новМатеријал : цинк легура(без олово)5.8x5.8мм дебелината 2.7 mm дупка на 0,9 mm1 инч = 2.54 см и

Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети Таму може да биде мала разлика во го

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

8мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу K04668Материјал : СтаклоГоле

Scroll