Новак
година пролет жените мода змија кожа високи потпетици дами партија свадба платформа пумпи плус големина 35-42 женски секси еден чевли

година пролет жените мода змија кожа високи потпетици дами партија свадба платформа пумпи плус големина 35-42 женски секси

Достапност: Залиха
DEN 2112.00
DEN 2640.00

Ако не сте задоволни со вашата нарачка,го акции случај, можете да разменувате на објектот. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.специфична Мерка малку се разликуваат Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на екранот на вашиот компјутер. Ние не можеме да прифатиме било какви негативни повратни информации, без комуникација, ако имате било незадоволство ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот, Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Нашиот бизнис се потпираат на вашите повратни информации, за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, кои ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За враќање наплата инструкции : двете купувачи и продавачи се договорат за враќање наплата, купувачот ќе ја врати стоката, продавачот примените стоки, Наплата по потврдувањето на стоки непроменети.
Повратни Информации Политика
1. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Answer : ___________________________ Note : . Овој објект големина на информации е само за повикување само.ви благодарам многу. Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ. Купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите. Ние обично се обиде да брод во рок од шест дена по приемот на вашата исплата. Ако имате било какви посебни случај, можете да контактирате со нас. Ние обично брод од страна на кина пост воздух mail Ако сакате другите се изразат како : EMS ТНТ, FEDEX, DHL, UPS-от ект, ве молиме контактирајте со нас Пред ставање на налози.

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
3-5cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Посочи Пети
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
Латекс
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Стил:
Секси
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
секси жените високи потпетици plus size-1512161429
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
корисникот:
жената,жените ,жена,дама,жени,девојки,жени,свадба,женски
Стил:
мода, секси, одмор, слатка, елегантен,концизен
Повод:
обичните,се облекуваат,партија,свадба,матурска,office&кариера
боја:
црна,сина,бела,роза,портокал,змија боја,леопард
ЕУР големина:
35 36 37 38 39 голема големина 40 41 42
Пета:
околу 14 см
НИ Големина:
5 5.5 6.5 7 8 8.5 големи димензии 9 10

Подобро ви се допаѓа

ИНФО Бидејќи на Кина изразат не се работат во текот на Пролетниот Фестивал.Значи,треба 15 20 дена следење,

Сопствени материјали и бои на располагање A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не посто

Горниот Материјал : Вистинска кожа Insole Материјал : Синтетички Мембрани Материјал : Синтетички Outsole Матер

Превозот од UPSот, EMS, DHL и сл.57 Инчи;Големина на Располагање : НИ 4, НИ 5, НИ 6, НИ 6.Ве молиме испратете ни ја ва

Ние обично се обиде да брод во рок од шест дена по приемот на вашата исплата Но, ние нема да прифати враќа

ве молиме проверете Amourplato Големина на Табелата,=22.15 CM=23 CM=23.84 CM=24.7 CM=БЕА 25,5 СМ=26.38 CM=27.2 CM=28 CM=28 .9 CM

SKU : LF30404 Око фаќање неверојатни Патент материјал Дополнително подобрена, со неговата функција на црн и б

Може да се Види на Чевли Видео на КомпјутерMeotina Чевли Жена 2018 Нови Високи Потпетици Пролет Дами Пумпи Ес

официјален документ,особено тврдат дека редовно хартија(прилог слика за вашиот референца) PS : (UPS&курирс

Некои нов стил или други потребни околу 37 дена да се подготви за вас.5=EURO41 одговара за нога должина околу

Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.Ако сте зад

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ

Горниот материјал : СатенЕдинствена материјал : ГумаПета висина : 6cmПроцесот време : 7 денаНашите обувка

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да ја купите, ве молиме проверете ја големината табела внимателно, ви благодариме

SKU : LF80652 RD.Од суштинско значење за било fusionist гардероба Скриена платформа пумпи со коска пета Овие чевли,

Производи Детали Пета Висина : 8.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве

Scroll