Новак
Алкател Pixi 4 5.5 инчен Паричникот Случај Мода Врежана Кожа Случај за Алкател Pixi 4 5012G 5012F прекривачот Со Стојат Функција

Алкател Pixi 4 5.5 инчен Паричникот Случај Мода Врежана Кожа Случај за Алкател Pixi 4 5012G 5012F прекривачот Со Стојат Функција

Достапност: Залиха
DEN 330.00
DEN 354.72

Можете да платите со користење на Visa,Master Card,Western Union,и банкарски трансфер. П : Сите производот се вистинска слика? Сликата на сите производи што се продаваат се 100% реално пука.
*Ali Express Стандард За Испорака
Најважно е дека "Поштенски Код" мора да бидат точни, инаку тоа е невозможно да се испорака.
-Не пропуштајте било поевтини производи.Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Ако производот има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации.Бидејќи нашето ветување време е 60 дена или 90 дена,пред нашето ветување време пристигне ви препорачуваме да чекаат тоа трпеливо.Наместо да се договорат со нашиот предлог.
-Ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на производот.Поради временската разлика,ние може да ви возврати веднаш.Ако вие се согласувате,правото на работа е да се откаже од спорот.Ви благодариме! 1.
*Кина Пост Регистрирани Воздух Mail :
Тоа може да биде полн следи. Ве молиме да обрнете внимание,еднаш вие се согласувате со нашите продавачот предлог,со цел ќе се затворени од страна на Aliexpress.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
-Ние поддршка на големо и мало.Руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме поради руската политика. Како што се : празници, политика корекција, оддалечените области и така натаму.
П : дали има некој попуст за крупни цел? Да,ние може да обезбеди повеќе поевтина цена, ако ви треба производи во bulk.
Некои посебни околности ќе мало задоцнување.
Обично тоа треба 45-60 дена да пристигне до дестинацијата.
Посветеноста време е за 60 дена,со исклучок на Бразил е 90 дена.Ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Но, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ги исклучува време на викендите и празниците.

Параметрите на стоката

Материјал:
кожа
дизајн:
бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Отворена Книга Стил
Бренд Име:
HongBaiwei
Големина:
for 5.5 inch Alcatel Pixi 4 5012G 5012
Компатибилен Бренд:
за Алкател Pixi 4 5.5 5012G 5012
материјал стил:
Вештачка Кожа СТП
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе ја испрати на вистинскиот модел за вас Објектот Карактеристики : Бесплатен Подарок : Ако може да

[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа [Функција] : Луксузни / 11 Картичка / Пари Слот / Парич

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Ултратенок стакло(T≈0.26 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420...

Случај Одговара : За Explay ВизијаМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот

Откако вашата адреса се потврди припаѓаат на "Продолжен Област", ние ќе ве информира што се промени од ст

Гроздобер Флип Случај со потпирач Луксузни СТП Кожа случај за DEXP Ixion P350 Тундра,прекрасна кул Цртан филм

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Алатка и копчињата не се сече потпирачот е совршен за раце слободно користење на вашиот телефон За Кале

Нео Симпатична Цртан филм Дрво и Мачка Втиснување Паричникот Флип Fundas Случај За Леново Атмосфера, C A2020 /

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет Совршено се вклопуваат во вашиот телефон Лесен пристап до сите коп

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Опис : Бренд : GUCOONСостојба : 100% Мода НовиМатеријал : Кожа СТПБоја : 21 БоиВнатре Случај : Нема внатрешноста

Scroll