Новак
УВ замена Светилки за Светлината-извори 782VH10

УВ замена Светилки за Светлината-извори 782VH10

Достапност: Залиха
DEN 2400.00


Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлината-извори 782 VH10 ув ламба е 20 w, 357 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и големо.
Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чистење.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
сертификација:
CE
Број На Модел На:
7878701
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозо

W : 130 W Должина : 1567 mm База : B2 База Опис : 2 Pin со 4 Крила (Б2) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : ХО Категори

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine ЗЛАТОS ув ламба е 84 w, 852 мм во должина номинална ефективни жи

CF7 DSПРОТИВОБАКТЕРИЕННие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух сред

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3095 ув ламба е 75 w, 1554 мм во должина номинална ефективни живот

Ултра Динамика 7001805, P1, S2, VP1 W WUV2, HSUVSS21, WUV Светилка 2 XtraСвеж Воздух ESSol Aire Две Compatiable УВ СИЈАЛИЦА14 W,загрејтеUV

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Ultravation LPPP0002 ув ламба е 36 w, 410 мм во должина номинална ефективни жи

GPH303 T5 VH ОЗОНСКАТА ПРОИЗВОДСТВО на светилки (15w 35v 4 pin светилки) СО појавување на придушници

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPH303 T5 VH ув ламба е 15 w, 303 мм во должина...

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 16679 ув ламба е 75 w, 1554 мм во должина номинална ефективни живот

Земјоделски земјоделство посветена; 2 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот

GBX36 / UVC / 2 G11Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чи

PLL36 W / TUVНие сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чисте

GBX9 / UVC G23Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чисте

FT55 DLПРОТИВОБАКТЕРИЕНКомпатибилен УВ Ламба

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3011 ув ламба е 14 w, 287 мм во должина номинална ефективни живот 1

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3015 ув ламба е 14 w, 287 мм во должина номинална ефективни живот 1

Scroll