Новак
Едб Знак Метална Плоча Предупредување Не Се Глупави Луѓе Претпазливост Метал Продавница Продавница Бар Соба J34

Едб Знак Метална Плоча Предупредување Не Се Глупави Луѓе Претпазливост Метал Продавница Продавница Бар Соба J34

Достапност: Залиха
DEN 225.00
DEN 239.04


започнете
крајот
Опис На Производот
Функција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен.
Декорација : бар, кафе куќа, дом, сите видови на индивидуален карактер места. Не само што може да се стави во меса, но, исто така, може да висат на ѕидот.
Материјал : Метал (железо), tinplate
Објектот Големина : 20x30 cm 8x12 инчен
Тежина : 150-175g
Безбедно : не-отсјај, colorfast, чиста и едноставна, и водоотпорен.
Пакување : секој во една меур торба или поли торба.
Напомена : Не е мала тркалезна дупка во едни краишта на оваа слика за да им помогне на клиентите фиксна сликарство. Исто така, можете да го користите сина лепак fixe.

Параметрите на стоката

Материјал:
Железо
Број На Модел На:
едб знак
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
lumore

Подобро ви се допаѓа

започнетекрајотОПИСметал знак, знак одбор, логото на плакотголемина : 20cm*30cmТехнологија : вода трансфер

започнетекрајотОПИСметал знак, знак одбор, логото на плакотголемина : 15cm*30cmТехнологија : вода трансфер

Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратат

Добредојдовте на CCL C reative C lassic L eisureГроздобер метал калај знаци се секогаш хит за давање на подарок и дом

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави по

Испративме на парцела од еколошки пакување, од нашето искуство во минатото, неисправни стапка е помалку

Сите права се задржани.5 kg 1 кг ве Молиме да ја плати веднаш по купување Ве молиме да не контактирате доко

Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратат

започнетекрајотОПИСметал знак, знак одбор, логото на плакотголемина : 20cm*30cmТехнологија : вода трансфер

започнетекрајотОПИСметал знак, знак одбор, логото на плакотголемина : 15cm*30cmТехнологија : вода трансфер

Примена : Можете да го користите за бизнис известување,на пример продавница прозорци ,продавница вратат

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави по

Мултифункционален Слободни Рака Железо Полица и Клуч на Носителот на Производството воведМатеријал : Ж

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Желба Листа"Доколку Ви Се Допаѓа Нашата

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави по

започнетекрајотОпис На ПроизводотФункција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен.Декораци

цената е за едно писмо ве молиме да ни оставите порака од буква што ви треба.

започнетекрајотОпис На ПроизводотФункција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен.Декораци

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : .Тоа е од суштинско значење за бар,кафе куќа,сите видови на индивидуален

За производот : 1.Димензии : секој дрвени парче мерки 8.7x7cm, вкупната должина на јаже е 8cm2.Материјал : празн

Фенг Шуи Om Mani Padme Hum Благослов Плакета W1899 Approxi големина : 22.5x12.5x1.5cm / 8.8x5x0.6inch Тежина : 440g Опис на ПроизводотВ

започнетекрајотОПИСметал знак, знак одбор, логото на плакотголемина : 15cm*30cmТехнологија : вода трансфер

Scroll