Новак
бесплатен превозот со USB полначот DC 12V на AC 110V автомобил изменета синусен облик инверторот конвертор 800W автомобил напонски трансформатор.

бесплатен превозот со USB полначот DC 12V на AC 110V автомобил изменета синусен облик инверторот конвертор 800W автомобил напонски

Достапност: Залиха
DEN 1688.64


800 W ВАТИ DC 12 V на AC 110 V Преносни USB Автомобил Моќ Инвертер Адаптер за Полнач Напон Конвертор Трансформатор Универзална
Овој автомобил моќ инвертер, конвертирате DC 12 V на AC 110 V. Совршен за во автомобил употреба, овластувања до лаптоп/лаптоп, DVD плеер, дигитална камера, итн. Нема повеќе трчање од батерии.
Карактеристики :
1000 W автомобил моќ инвертер, конвертирате DC 12 V на AC 110 V.
Совршен за во автомобил употреба, овластувања до лаптоп/лаптоп, DVD плеер, дигитална камера, итн.
Сигурна и прецизна излезен напон.
Во текот температура заштита, заштита од преоптоварување, во текот напон заштита.
Аудио аларм на ниско ниво на батеријата пред да авто затвори.
Вграден систем за ладење вентилатор со ниско ниво на бучава.
Спецификации :
* Максимум континуирана моќност : 800 W
* Врвно Оптоварување Моќ го Оценувате : 1600 W
* НЕ оптоварување тековната влечење :
* Внесување DC напон Спектар : DC9.7 V-15.5 V
* Излезен Напон Спектар : AC220 V+/-5%
* Фрекфенција Опсег : 50+/- 3 Hz
* Макс Надворешната Температура :
* Max Моќ Ефикасност : > 90%
* Висок Напон Отсечени Ниво : 14.5 V-15.5 V
* Низок Напон Аларм Ниво : DC 10.4-11.V
* Низок Напон Отсечени Ниво : DC 9.7 V-DC10.3 V
* Преоптоварување&Кратки-коло Заштита да
* Влезен Напон : DC12 V
* Излез waveform : Изменета синус бран
* За ладење : ФАН
* Производ Големина : 166.7*95*55мм
* Пакување големина(10pcs/цтн) 61*беа 25,5*26cm
* Н W : 593.9 g
* G. W : 845.5 g
Пакет Листата :
1 * Моќ Инвертер
1 * Цигара Приклучокот За Кабелот
1 * Батеријата Клип Кабел

Параметрите на стоката

Бренд Име:
PolarLander
Влезен Напон:
DC 12V
Излезниот Напон:
AC 110V±10%
конверзија ефикасност:
0.9
Фрекфенција:
50Hz
Номинална моќност:
800W

Подобро ви се допаѓа

240 W20 A автомобил моќ конвертор 24 V надолу 12 VТип на автомобили инвертерИзлезен напон од 12 (V)Излезна моќнос

Апликации Железничката енергија,индустриска контрола,комуникации exchage Автомобилската,граѓанската кан

Универзална Енергија Полнач 8 во 1 мулти Автомобил Полнач за i Phone / ipad / Nokia / Samsung со Стигнале USB Порт Автомо

Универзална Енергија Полнач 8 во 1 мулти Автомобил Полнач за i Phone / ipad / Nokia / Samsung со Стигнале USB Порт Автомо

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : Црна Технички карактеристики : Димензии : 17

DC 12 V На AC 110 V 600 W Автомобил Моќ Инвертер LED Дисплеј Изменета синусен облик Автомобил Полнач Конвертор Со

2000 W Автомобил Моќ Инвертер Со LED Дисплеј DC 12 V / 24 V На AC напон 220 V Автомобил Полнач Конвертор е Изменета с

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

2000 W Автомобили Инвертер 12 V Пак 220 VИзмените синусен обликDual интелигентна контрола на температурата пра

Поврзани Со Производство : Карактеристики : моќ инвертер може да се конвертира DC12 V да AC220240 V Преоптовару

Технички спецификации за Производот : 200 W автомобил моќ инверторот се Користи за : автомобил ја користит

Функција : Текст : 14~40 V DCИзлез : 12 V DCМакс AMP : 5 AТежина : 43gИзлезна моќност : 60 WПогоден : како што се автомобил

5 VВо текот напон заштита : 14.4, овој производ има положено Ro HS, CE сертификат, нудиме една година производот

6000 W Врв Преносни Автомобил Моќ Инвертер 3000 W DC 12 Vна AC напон 220 V Полначот Конвертор Бесплатен Превозот Ка

1200 W ВАТИ DC 12 V на AC 110 V Преносни Автомобил Моќ Инвертер Адаптер за Полнач Конвертор Трансформатор.Овој ав

100 W Автомобили Инвертер 12 V да 220 V Возило Моќ Конвертор АдаптерВлезен Напон : DC12 V Излезен Напон : AC110 V / 220 V

800 W ВАТИ 24 V DC на AC напон 220 V Преносни USB Автомобил Моќ Инвертер Адаптер за Полнач Напон Конвертор Трансфо

1200 W ВАТИ DC 12 V на AC 110 V Преносни Автомобил Моќ Инвертер Адаптер за Полнач Конвертор Трансформатор.Овој ав

Scroll