Новак
1PC КОРИСТИ Потпирање Електрични 0-60002-6 DC Моќност Технологија

1PC КОРИСТИ Потпирање Електрични 0-60002-6 DC Моќност Технологија

Достапност: Залиха
DEN 47400.00


Плаќања :
1. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки.
Превозот :
1. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3.
Повратни Информации Политика :
1. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Кина LX H20RS1 ГрејачAC220 240 VOLTS50 / 60 HZ2.0 KW 9.0 засилувачи1.5" ВОДОВОД КОНЕКЦИЈА (48.5 mm)Оваа грејач се користи во топ

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Слики на вистинската точ

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Повратни Информации Политика : 1.Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Поли

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Повратни Информации Поли

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса Неплатени аукција победниците ќе би

Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти! !100% Тестирани Пред

Плаќања : 1 Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Scroll