Новак
QITAI 48 Парчиња/многу Врвот Одделение Лист Дрво Занаети 2 мм Дебел Иверица Гроздобер Партија Дома Декор Креативен Подарок рачно изработени Wf116

QITAI 48 Парчиња/многу Врвот Одделение Лист Дрво Занаети 2 мм Дебел Иверица Гроздобер Партија Дома Декор Креативен Подарок рачно

Достапност: Залиха
DEN 432.00


спецификации Дрво Дрво Форми Scrapbooking Картичка Занает Embellishments Производи направени од 2mm иверица Постојат 4pcs украси во еден сет, 12 групи / многу 48pcs/многу
Ние имаме повеќе од 400 различни стилови, многу нови стилови се доаѓа наскоро.Можете да се меша со различни стилови за да стигнат до MOQ, само да ни кажете што ви треба.
Ние може да направи нови дизајни за вас или се направи производи врз основа на вашите дизајни.

Параметрите на стоката

Стил:
Европа
Бренд Име:
QITAI
Тема:
Растенијата
Материјал:
Дрво
Топла продажба:
глобалната шопинг фестивал 2017
Is_customized:
Yes
Материјал:
иверица
size1:
8.5CMX2.4CM
size2:
8.2CMX1.8CM
size3:
8CMX1.8CM
Size4:
8.5CMX2.2CM
Декорација:
Дома Декор
занаети:
scrapbooking декорации
дрво занает:
Дома декорација додатоци

Подобро ви се допаѓа

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

стакло шишенцето големина : 12*12mm100pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 40*28 MM Количина : 45pcs ве молиме оставете боја и количеството што го сакате,и

Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни даде позитивни повратни информации...

За логистика : Големи керамички вода превозот инструкции, Jiangxi, Jiangsu, Жеџијанг, Шангај, Fujian, Guangdong, Hubei, Anhui,

Во случај соодветна замена не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадениУслуги на клиентите & Р

сега мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!.

ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА : нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ,

Материјал : Метал Стил : Европската Димензии : Висина : 30cm (11.8 Инчи) Пакување : 1pc / цртан филм кутија Функци

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

^_^ Без Минимум износ тука, вие сте добредојдени да се мешаат различни елементи во една цел За Превозот Це

00 / парчеЛеано Железо Phonograph Модел на Тешки Метали Антички Реплика Gramophone Ретро Дома Бар, Паб Клуб Оркеста

Scroll