Новак
висок квалитет plaid Мултифункционален мајка Гласник торба мода водоотпорен Породилно tote nappy кеси бебе шетач пелена торба

висок квалитет plaid Мултифункционален мајка Гласник торба мода водоотпорен Породилно tote nappy кеси бебе шетач пелена торба

Достапност: Залиха
DEN 1077.12


Сите наши пакети имаат вистински следење на број !

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Висина:
33cm
Објектот Тежина:
0.88kg
Стил:
Гласник Кеси
Големина:
(30cm
Број На Модел На:
бебе-торба
Бренд Име:
со предрасуди
Објектот Должина:
35cm
Главен Материјал:
Најлон
Производ Карактеристики:
мајка торба
Карактеристики На Производот 1:
породилно торба
Карактеристики На Производот 2:
nappy торба
Карактеристики На Производот 3:
пелена торба
Карактеристики На Производот 4:
бебе-торба
Карактеристики На Производот 5:
шетач торба

Подобро ви се допаѓа

Имајте пријатен шопинг ден!ФотоТаа се сврте глави каде и да отиде со оваа торбаСертификацијаЗа Повратн

dianxiaobao_1dianxiaobao_22016 година Реално Нови Bolsa Maternidade Nappy Торба Пелена Рамената Мајка Голем Капацитет Хан Издан

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Heine Бесплатен превозот 2017 Мода Торба Водоотпорен Бебе Пелена Торба Мултифункционален Mummy

Голем Капацитет Бебе Пелена Торба Патување Ранец Nappy Промена Шетач Торба Организатор Mummy Мајка Породилн

Опис : Име на производ : Бебе Nappy Пелена КесиБои : 2 БоиМатеријал : Полиестер+Памук+НајлонНачин на употреба

Пакет содржи : 1*mummy торба Мултифункционален Пелена Торба Водоотпорен Mummy Торба Големина : 42*27*21cm

Име : Mummy на Модниот Пелена Кеси,100% Сосема Нов,со Врвен КвалитетТежина : 0.58 KGБоја : Црвена, Сина, Портокало

5 Бои Мода Mummy Породилно Nappy Торба Бренд Голем Капацитет БебеТорба Патување Ранец Дизајнер Старечки Торб

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Colorland Пелена Торба За Шетач Tote БебеТорба Организатор Nappy Кеси Мајка Ранец Породилно Чанта

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Mochilas Нов Стил Кеси Само Уште Мултифункција Рамената Голем Капацитет Мајкадодете Торба Мо

Големина : 31*20*40cm(L*W*H)Боја : сина,црнаПакување : 1pc ранец, торба+1pc влажни parpe кутија+1pc менување на подлога

Пакување : 1pc ранец, торба+1pc промена подлога+1pair шетач клипови+1pc шише торба

Scroll