Новак
Нови пристигнување свеж дизајн само лепило washi лента

Нови пристигнување свеж дизајн само лепило washi лента

Достапност: Залиха
DEN 497.00
DEN 720.00


Нови пристигнување свеж дизајн само лепило washi лента
купување на над $100 со било кој дизајн во мојата продавница,бесплатен превозот од DHL
Answer : ___________________________ Note :
Ако сте заинтересирани во нашата лента,можете да испратите Број на модел на нас во цел порака.Ние ќе ви испратиме избори.
Pls видите детали како што е подолу :

Параметрите на стоката

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Бренд Име:
AAGU
Број На Модел На:
WT-099
Име на производ:
washi лента
Ширина:
15mm
Должина:
10m
Обрасци:
разни видови на стил
quanlity:
Висок квалитет
Количина:
Големи залихи

Подобро ви се допаѓа

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време Ако не примите објек

Ве молиме, не грижете се!Ако производи имаат проблеми, или не ви се допаѓа тоа или не се во состојба да ги

Ќе добиете 5 листови ( секој лист има 24 точки ) Најбрз начин да се печат коверти, подарок кутии, парцели, р

40mm x 1mm Автомобил Само Лепило Шок Отпорни Пена Црвена Лента 10 Метри Должина Име на Производ Сунѓерот Лент

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на т

Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.), Ако нема држав

За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во ко

7 Дена се врати без било каква причина е прифатливо ВАЖНО! Ве молиме изберете правилен начин за брза нара

торба4 Rolls транспарентен пакување селотејпсилно лепило за пакувањеДимензии 48mmx40yardДебелина : 50µmПакувањ

Враќање, Реконструкција или Промена на Стоки на Купувачот е одговорен за сите враќање такса предизвика

10 Компјутери Само Лепило Прилагодливи Wire Кабел Вратоврска Налепница Клип Црна 12mmСЕКОЈ ОБИД ЗА 1 BUC !!!Одг

5 ролни / многу Мали димензии : 1.0 Х 50 метри / roll Midium големина : 1.5 Х 50 метри / roll За Испорака : Нарачка над Н

wyприклучокstartЖешка Стока$1.99$4.99$1.32$2.49$0.76$1.95$1.95$1.09wyприклучоккрајМода прекрасна чипка DIY рачно изработени

Прочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го исп

Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал paper Size 5m * 15mm Пакување Листа : 1 X Канцелариски Лента Забел

Спецификации : Безбедност : Инертен и нетоксичниПоловина живот на afterglow : 24+ часаЖивотниот век на луминис

8 бои 10m сјајот лента силно лепило за маскирање деко washy лентаДа нарачате повеќе од $100, ќе бесплатен прево

пакет : 2 парчиња / многуВкупна должина : 10m ширина : 1.5 cmwyприклучокstartЖешка Стока$2.09$1.18$1.18$1.18$1.18$1.97$1.26$4.99wyпр

Ви благодарам многу за вашата поддршка!Искрено сакаат youhappinesscheerfulness и успех.Сепак ,купувачи се одговорн

5мм х 1mm Бела Двојна Еднострано Само Лепило Сунѓерот Пена Лента за Автомобил 10 M Долго Име на Производ Сун

СпецификацијаГолемина : 15mm*10mБоја : 10 различни боиFearture : Рака солза, нема остатоци и екоfirendlyПримена : Изле

Спецификации : Тип : Двоен Двострано ЛентаМатеријал : Памук хартијаДолжина : Околу 10mШирина : Прибл.6mm / 0.24

2016 висок квалитет 10pcs / многу 15mm*10m прекрасна декоративни washi лентакупување на над $100,слободен испорака о

Materal : висок квалитет на хартијаБоја : 27 различни модели и Бои, Покажа како сликиКоличина : 27 Страници.Стр

КратокШирина : 1mm~изберете 5mmДолжина : 50 метриДебелина : околу 0.15 mmБоја : Бела или црнаБренд : 3 MМодел : 9448Tip1

Ние ги објаснување права за било која политика која не ги објави тука.06 мм, ние може да се намали како по

Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука100% Сосема Нов и Висок Квалитет на

Scroll