Новак
OSIDEN 5pcs/Многу 10мм 5pin RGBW LED Лента Конектор Кабел solderless 5pin клип конектор адаптер со кабел за RGBWW led лента

OSIDEN 5pcs/Многу 10мм 5pin RGBW LED Лента Конектор Кабел solderless 5pin клип конектор адаптер со кабел за RGBWW led лента

Достапност: Залиха
DEN 120.00
DEN 172.32

Спецификации : 5 Pcs LED Лента Светлина 5050 RGBW лента Конектор Нашите погодно конектори се елиминира потребата за лемење Сече лента за намалување на линија, splice лентата electrically со оваа скокач и се наведнуваат на кабли за 90 степени (или што и аголот што го бараат) и продолжувам да одам со LED лента. Се вклопува 5050 LED чипови со 10 mm широк појас Сече лента за намалување на линија на Оваа скокач и се наведнуваат на кабли за 90 степени (или што и аголот што го бараат) и продолжувам да одам со LED лента. Се вклопува 5050 LED чипови со 10мм 5 Pin широка лента Пакет : 5pcs/Многу led лента конектор

Параметрите на стоката

боја:
1 Полнач, 2 Конектор
Број На Модел На:
rgbw led лента конектор

Подобро ви се допаѓа

7pins Авијација plug XS127 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

Залемени Контакти.Серија(0ТИ).Индустријата За Апликација : Овој конектор е широко се користат во тестира

Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа...

САД $ 18.75 / многу многу многу многу многу многу многу многу10pcs Класици DIY заварени тип 4mm банана приклучок,

Материјал повеќе : PA66Странски Модел : DJF70317221Боја : црнаМинимален Пакет : 200 компјутериНад цената не содрж

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

.Biosот SOP16 Свиткана Оригинални Тест Клип Pin Теренот 1.27 mm Универзална Тело НеДемонтажа Програмирање Клип Г

3pins Авијација plug XS123 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

1 PC Нови RPSMA Машки Plug Право Агол (женски pin) Switch SMB Женски Десен Агол Конектор RG178 коаксијален Кабел 15 CM 6" Ад

2pins Авијација plug XS122 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

материјал : бакар позлатени дебелина : 0.025 um одберете: 1.3x0.5mm =дијаметар*висина 1.3x0.5mm1.5x0.5mm =дијаметар*ви

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни

3 ВО 1 e MMC e MCP Тест Приклучок BGA153 / 169 BGA162 / 186 BGA221 Читателот 11x10mm 11.5x13mm 12x16mm 12x18mm 14x18mm Флеш Податоци за Обновув

.Функција : Не се загрее на матрицата,ова не е за греење reball,тоа е лесен начин да се reball без топлина!!!!Кори

Ви благодариме.Отвориtop / Clamshell структура 2.Ако сакате да се купи повеќе quantites за ова.ве молиме да се поврз

iphone eeprom поправка на машина за i Phone 4s 5 5c 5s 6 6s плус чип грешка поправка алатка и хардвер icloud отстраниБиле т

3 G HUAWEI модем кабел CRC9 Десен Агол да се RP TNC женски џек pigtail RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100% сос

Код Женски 5 Pin Автомобилската Електрични Wire Конектор 1928405138 За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди 1 928 405 138 Инјектираат Сен

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

5pins Авијација plug XS125 Дијаметар 12mm, микро конектор,кружни конектор Приклучок за Приклучок

ПАКЕТ ЗА Бесплатен превозот висок квалитет 100pcs / многу DC026 DC моќност џек полнење конектор за (Внесете кол

Scroll