Новак
промет на големо со 20 компјутери 11-14mm БЕЛА Furrow Kasumi бисер ЛАБАВА НАКИТ

промет на големо со 20 компјутери 11-14mm БЕЛА Furrow Kasumi бисер ЛАБАВА НАКИТ

Достапност: Залиха
DEN 3532.00
DEN 3839.52

ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша . Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки.
Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) . Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор. Имаме Пари Назад за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 7 дена од денот на објектот примени. Познатиот Град Бисер Ние продажба на сите видови на слатководни образован бисер со различен облик, големина и боја. ви благодариме
. Ако имате било какви прашања и барања. Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5. Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас.
Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации за мене .

Параметрите на стоката

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бисер Форма:
Барок
Бисер Квалитет:
АА+
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
11-14
Објектот Дијаметар:
11-14mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
Q20422
Бренд Име:
ELEISPL
боја:
Бела
Материјал Тип:
Furrow kasumi Бисер
бисер големина:
11-14mm
бисер стил:
половина driled Furrow Kasumi бисер
многу:
20 компјутери

Подобро ви се допаѓа

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Природата камен форма Turquiose,Меш

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Име : Европската Сребро Позлатен Шарм Монистра Материјал : Алуминиумски + Сребро По

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

снабдување DIY модна jewerly додаток,8 MM квадратен облик на дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боидим

снабдување DIY мода накит монистра,нов стил,Мушка Завиткани Во Волна,20 MM Круг Дополнителните Монистра,ме

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да

Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Благодарам многу.Повратни инф

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Scroll