Новак
Оригиналниот PAPST TYP 5656S 230V 13538 целосен метал топлина размена axial индустриски вентилаторот за ладење

Оригиналниот PAPST TYP 5656S 230V 13538 целосен метал топлина размена axial индустриски вентилаторот за ладење

Достапност: Залиха
DEN 2207.00
DEN 2903.52


Бренд : PAPST Модел : TYP 5656 S Големина : 135 * 135 * 38 MM Напон : AC230 V 50 / 60 HZ Струја : 190 MA / 170 MA Моќ : 30 / 28 W Материјал : висока температура метална рамка лист компресор

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Бренд Име:
papst
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Тип:
Фан
Број На Модел На:
5656S
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Живот:
50000 часа
Линии:
покажа како погоре слик

Подобро ви се допаѓа

Gdstime DC 12 V 60x60x15mm Топката Имајќи Фан Голема БрзинаОпис На Производот : Параметри : Димензии : 60x60x15mmКонектор

МОДЕЛ : 5 E380 BВЕНТИЛАТОР ДИМЕНЗИИ : 170*150*55ММНапон : 380 V (50 / 60 HZ)моќност : 46 / 44 WРотирачка брзина : 2750 / 3100 RPMИмај

Модел : AD0912 HSA70 GLГолемина : 92 * 92 * 25 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.25 НаИмајќи : масло имајќиБрзина : 2600 RPMВоди : 2 P

SUNONБрој на модел : GB1207 PTV2А, 13 Сите производи гаранција 2 месеци Ако ви треба било каков производ, може да о

dustproof Скара Нето За 8 CM 80 MM ВентилаториПараметри : Димензии : 80mmМатеријал : пластикаЦел : користете за 80mm ф

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(

Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.Се користи за IC,Д

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.25

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад (2) Ако купите погрешен т

Нови Оригинални 6cm CS01 C 6023 12 V 200m A 3wire вентилаторот за Ладење PLCXU1050 C

Производ модел : 06025 SS24 KALИзглед, големина : 60 x 60 x 25ммЦентар дупка растојание : 50 X50 MMБрзина референца : 4000 +

Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB ВентилаторПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : USBНоминална Напон : DC 5 VНоминална

Модел : DS12025 B12 UГолемина : 120x 120 X 25mmИмајќи : двоен топката имајќиНапон : 12 VАктуелни : 1.05 НаБрзина : 1000~3400 RPM + 5

38x38x30mm Црна Елоксирани Мини Ладење Алуминиум КулерNorthbridge HeatsinkСосема нов и висок квалитет, лесно да се ин

Бренд : NMBМодел : 04015 SS24 NВОГолемина на : 40*40*15mmНапон : 24 VАктуелни : 0.08 НаВРТЕЖИ ВО МИНУТА : 8300 RPMПроток на воз

МОДЕЛ : 4 E115 BНапон : 115 Vмоќност : 24 / 22 WРотирачка брзина : 2650 / 3000 RPMВоздушниот волумен : 70 / 78 CFMФАН ГОЛЕМИНА : 1

Scroll