Новак
УВ замена Светилки за Светлината-извори 782L20

УВ замена Светилки за Светлината-извори 782L20

Достапност: Залиха
DEN 3360.00


Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлината-извори 782 L20 ув ламба е 24 w, 611 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и големо.
Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чистење.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
сертификација:
CE
Број На Модел На:
33574F
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3011 ув ламба е 14 w, 287 мм во должина номинална ефективни живот 1

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3015 ув ламба е 14 w, 287 мм во должина номинална ефективни живот 1

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Ultravation LPPP0002 ув ламба е 36 w, 410 мм во должина номинална ефективни жи

Моќност : 4 W Живот : 8000 часа Целосна должина : 150 MM (вклучувајќи светлина стапки), со Дијаметар : 1.6 СМ или па

W : 130 W Должина : 1567 mm База : B2 База Опис : 2 Pin со 4 Крила (Б2) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : ХО Категори

GPH303 T5 VH ОЗОНСКАТА ПРОИЗВОДСТВО на светилки (15w 35v 4 pin светилки) СО појавување на придушници

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори GPHVA357 T6 L ув ламба е 57 w, 357 мм во должина номина

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори G30 T5 VH ув ламба е 32 w, 689 мм во должина...

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Aquafine 3095 ув ламба е 75 w, 1554 мм во должина номинална ефективни живот

Замена на УВ Сијалица за PUVLF210ПРОТИВОБАКТЕРИЕН T5 10 W 4PIN на БАЗАW : 10БАЗА : G10 Q4 4PIN БАЗА ВО КВАДРАТНИ Ние подд

Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозо

Земјоделски земјоделство посветена; 2 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот

Еквивалент УВ Противобактериен Замена на Светлинатаизвори 782 VH10 ув ламба е 20 w, 357 мм во должина номиналн

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Vigilair P / N SA 22000100 ув ламба е 28 w, 508 mm во должина номинална ефективни

Ултра Динамика 7001805, P1, S2, VP1 W WUV2, HSUVSS21, WUV Светилка 2 XtraСвеж Воздух ESSol Aire Две Compatiable УВ СИЈАЛИЦА14 W,загрејтеUV

Scroll