Новак
12pcs/многу Свето Срце Камео ѓердан Копче Ѓердан Вљубените GiftGift

12pcs/многу Свето Срце Камео ѓердан Копче Ѓердан Вљубените GiftGift

Достапност: Залиха
DEN 816.00
DEN 959.52

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Само треба на слики и примероци.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Параметрите на стоката

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
кожа
Должина:
50cm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ААА
Обликотшема:
Скелетот
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани

Подобро ви се допаѓа

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Име : Тиркизна Ѓердан ЃерданМатеријал : ТиркизнаДолжина : 45 CM + 7 СМ проширувањеТежина : Околу 15g по парчеП

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Материјал : Genuine Austrian кристал,Восок јаже,Дијаметар : 2.1*1.4 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставете

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Големина : 3.2*3.2 cmТежина : 20 gматеријал : јажето / легураБоја : SliverТопла Продажба Модни Аниме Наруто Ѓердан S

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

за олово и никел слободни2.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор Постојат многу извонредн

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

Scroll