Новак
FEELDO 1set Автомобил 60CM*14MM Electroluminescent Лента ЕЛ Жица Ладно Светлина во Дресот на Автомобил Амбиентална Светлина DC12V 10 Бои #CA4466

FEELDO 1set Автомобил 60CM*14MM Electroluminescent Лента ЕЛ Жица Ладно Светлина во Дресот на Автомобил Амбиентална Светлина DC12V

Достапност: Залиха
DEN 312.00
DEN 451.20

Спецификација : Точка Име : ЕЛ Автомобил Амбиентниот Светлосни Направи Автомобил : Универзална Автомобили Лер Зрак Тип : Потопот Тип : Инструмент Светла Инверторот : Стабилен на само Боја : Бела/Сино/Red/Розова/Виолетова/Зелена/жолта зелена/Жолта/портокал/мраз сина Димензии : 60cm*14mm Моќ : Возачот DC12 V Моќ Wattage : 3 W Тежина : 0.1 КГ Работна температура : -10°C до 60°C Живот време : 5000hours Decription : Слободен свиткување : Ставете или исклучувања, може да се направи во било која графика,должина може да се намали, лесно да се инсталира. Долг животен век : Ниско-енергетски electrode Жица практични и безбедно, водоотпорен, без зрачење, животен век до 10000 часа. Мека светлина не се заслепуваат : Возење безбедност е загарантирана,и многу модерен, подобрување на вашиот возачки забава, еколошки,зелен,ниска потрошувачка на енергија. Широка употреба, Мулти боја по желба : Широк спектар на апликации, достапни на вратата, централната конзола, воланот, седиште, појаси, инструмент кутии и други места, што ќе ви овозможи да се заборави тешко возење. Производот не бара лепак, приклучок директно во страна на вратата или централната конзола,лесна инсталација! Не грижете се за џвакање ставете по напуштањето. Electroluminescent лента е тенка бакарна жица обложени во phosphor. Нејзината мека, еластична природата го прави идеален за користење насекаде и насекаде : Дома декор Возило оркестарот Продавница и продавница прикажува забава и парада костими Играчки и модел правење Ноќ риболов колекции Безбедност/итен случај осветлување

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Мраз Сина, Портокалова, Жолто Зелена, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Розова
Специјални Функции:
ЕЛ Жица Ладно Светлина Лента
Бренд Име:
FEELDO
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
-
Објектот Тежина:
0.085kg
Име На Модел:
CA4466
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
0inch
Hilux-Година:
2012,2011
Тојота Модел:
Hilux
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Подобро ви се допаѓа

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум...

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Магла светилка за Фокус Купе 2008~ЗА Брзо и лесно монт

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлин

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Scroll