Новак
HSIC Dropshipping Топла Филм Царство Срца Sora Keychain Метални Легури Клучните Прстени Chaveiro Накит за Љубителите Божиќ Подарок YS10848

HSIC Dropshipping Топла Филм Царство Срца Sora Keychain Метални Легури Клучните Прстени Chaveiro Накит за Љубителите Божиќ Подарок

Достапност: Залиха
DEN 78.00
DEN 117.60


Опис :
HSIC Dropshipping Топла Филм Царство Срца Sora Keychain Метални Легури Клучните Прстени Chaveiro Накит за Љубителите Божиќ Подарок YS10848
100% Сосема Нов
Материјал : Алуминиум капе
Големина : 7.5x4.5cm (Приближно)
Конверзија : 1cm =0.39 инчен
Тежина : 40g
Пакетот вклучува :
1 X Царство Срца Sora Keychain
Ние обезбедуваме превозот со сите видови на превозот метод,како пост воздух mail,DHL,Aramex,Fedex,EMS и така натаму, Зависи од земјата на дестинација и цел износ,ако сакате да го одредите за испорака метод,ве молиме да обрнете превозот цена,подолу е sthe проценува време на испорака за референца.Ви благодариме! Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : 39-90 дена Следење на веб-страница : untracked Пост воздух mail : 15-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата Epacket : 7-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.com Aramex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : aramex.com ПРОЗОРЦИ експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : ups.com Fedex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.com EMS експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт *Погоре, за време на испорака само за референца. *Пост воздух mail да Источно-Европски земји,Јужна Америка Земји може да потрае подолго од 60 дена. *Изразат може да има некои данок,ве молиме имајте предвид и контакт со царинскиот тогаш. *Ве молиме изберете пост воздух mail наместо обични мали пакет плус како што може да се следи.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Метална боја:
Сребро Позлатен,Антички Бронза Позлатен
Број На Модел На:
HSIC10848
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Фитнес Тракер,Период Tracker,Расположение Tracker,Порака За Потсетување,Спиење Tracker
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
автомобили/ телефон/торби/деца
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Цинк Легура
Погодни За:
Млади и Зрелост женски машки и
is_customized:
Yes
Големина:
7.5X4.5cm
Тежина:
40g
Метал Тип:
Античкиот Бронза Позлатен,Антички Сребрен Позлатен
боја:
бронза,сребро,

Подобро ви се допаѓа

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате

dongsheng Жешка игра Hearth Stone Херои keychain Нови Пристигнување сребро бронза Метал Движење Pendant ѓердан 50 100% Сосем

Копче за да го заслужи да дејствува улогата на класификација : Копче синџир Стил : Парови тип Pendant матери

wyприклучокstartЖешка Стока$3.02 $4.2$1.93 $2.79$1.95 $2.44$1.92 $2.31$2.30 $2.91$1.44 $1.78$0.84 $1.09$0.93 $1.18wyприклучоккрајКрзно pompom матер

Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Тежина : 44g

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

Ние сме искрени продавачот.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите прилог царинс

Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било спор без к

dongsheng Игра Светот На Резервоари Keychain WOT Pendant Keychain Метал Мажите Автомобил Копче Подарок Резервоарот Војна

Само треба на слики и примероци Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати ст

Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитив

Предмет : Цвет чанта keychain Бренд Име : рачно изработени Накит Материјал : Алуминиум(Сребрена Позлатен )+Ко

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Аниме Kobayashi сан Ши не Слугинката Змеј Cosplay Костими Пропушти Kobayashi е Змеј Слугинката Kanna Kamui 100% Сосема Нов.Г

Pendant Големина : 4.6x4.6 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 25 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар ква

"Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) з

Филмот Бетмен Џокер keychain Ајде да се стави насмевка на лицето писмо метал сина глеѓ Keyring Pendant Накит Матери

Pendant Големина : 4.5x4.5 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 25 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квал

Ние ќе се реши за вашиот проблем.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number Ние сме искрени п

Pendant Големина : 5.5x3.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 30 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квал

Моден Лажни Зајакот Крзно Був Пом Пом Копче Синџири Прстен Жена Торба Шарм Keychain Човек Автомобил Keyring Нак

Нови Пристигнување Напад На Титан Метал Keychain Приврзоци Аниме Слика за Повикување Прстен Додатоци Подар

Scroll