Новак
CNC Мотор АТВ Кочница Линија Стеги За Suzuki LT250R LTZ250 LTZ400 LTR450 Eiger KingQuad 300 400 450 500 700 750 Vinson Z250

CNC Мотор АТВ Кочница Линија Стеги За Suzuki LT250R LTZ250 LTZ400 LTR450 Eiger KingQuad 300 400 450 500 700 750 Vinson Z250

Достапност: Залиха
DEN 575.52


Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Пар Кочница Линија Менгеме
Материјал : Алуминиум
Во Боја : Како На Сл Прикажани
CNC изработени од палка 6061-T6 алуминиум легура
Врвен квалитет, елоксирани површина
Двојно дупка desiged за разлика големина на кочница линии
Гума shims се вклучени за да се прилагодат на стеги за повеќето која било големина АТВ a-arm
Се продаваат во парови
Fitment :
Се вклопува во било кој Спорт АТВ со 1" или 3/4" дијаметар големина АТВ А-Оружје (На Хонда, Kawasaki, Јамаха, Suzuki, Арктикот Мачка и Поларис).Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
За Suzuki Eiger 400 2002-2006
За Suzuki Eiger 400 4x2 Авто 2007
За Suzuki Eiger 400 4x4 2002-2006
За Suzuki Eiger 400 4x4 Авто 2007
За Suzuki Eiger 400 4x4 Полу-Авто 2007
За Suzuki Eiger 400 Авто 2007
За Suzuki King Quad 300 4x4 1991-2002
За Suzuki King Quad 400 КАКО 2008-2010
За Suzuki King Quad 400 FS 2008-2010
За Suzuki King Quad 400 ASi 2011-2014
За Suzuki King Quad 400 FSi 2011-2014
За Suzuki King Quad 450 4x4 2007-2008
За Suzuki King Quad 450 AXi 2009-2010
За Suzuki King Quad 450 AXi 4x4 2007-2009
За Suzuki King Quad 500 AXi 2011-2014
За Suzuki King Quad 500 AXi PS 2009 година, 2011-2014
За Suzuki King Quad 500 AXi PSL 2009
За Suzuki King Quad 700 4x4 2005-2007
За Suzuki King Quad 750 AXi 2009 година, 2011-2014
За Suzuki King Quad 750 AXi 4x4 2008-2009
За Suzuki King Quad 750 AXi L 2009
За Suzuki King Quad 750 AXi PS 2009 година, 2011-2014
За Suzuki Quad Racer 250 R 1986-1992
За Suzuki Quad Racer 500 R 1987-1990
За Suzuki Quad Racer R450 2006-2009
За Suzuki Quad Sport 230 1986-1988
За Suzuki Quad Sport 250 1989-1990
За Suzuki Quad Sport 50 2003-2005
За Suzuki Quad Sport 80 1987-2007
За Suzuki Quad Sport Z250 2004-2009
За Suzuki Quad Sport Z400 2003-2009, 2012-2013
За Suzuki Quad Sport Z50 2006-2009
За Suzuki Quad Sport Z90 2007-2009 Година 2014 Година
За Suzuki Близнак Врвови 700 4x4 2004-2005
За Suzuki Vinson 500 4x4 2002-2006
За Suzuki Vinson 500 4x4 Авто 2007
За Suzuki Vinson 500 4x4 Полу-Авто 2007
Известување
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Параметрите на стоката

боја:
Црна, Црвена, Зелена, Портокалова, сина
Бренд Име:
H2CNC
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
CL002-BL
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.06kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Модел и Година:
За Suzuki LT250R LTZ250 LTZ400 LTR450
боја:
Црна
Количина:
1x Пар Кочница Линија Менгеме
Материјал:
Алуминиум

Подобро ви се допаѓа

ПредDrilled за Прецизност Fitment .Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспорти

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Високо Квалитетна ABS ПластикаБоја : ЦрнаКоличина : 1 пар Средина

За Yamaha YZF R6 20082016 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Ква

Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 720 дена кога ние п

Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 720 дена кога ние п

Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (н

Модифицирани Мотоцикл худ deflector качулка светлата свиња ретро ремонтирам покритие за Харли 883 XL1200 Црна Х

CNC Алуминиум Motorc ycle Задните Синџир Guard Покрие Заштитник За BMW S1000 R 2014 2015 2016 ГОДИНА S1000 RR 2010 20112016 HP4 2012 2013 2014100

Карактеристики : Намалување линкови пониски рамките на мотоцикл, што го прави полесно да се качи и контр

24 Парчиња Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ)

Висок Квалитет На Paint Job .Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand

Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бид

Висок Квалитет на Алуминиум Hanlebar Држела Лесна инсталација! Кочница лост инсталира со користење на ваши

8 Парчиња .За Ducati 996 / 748 19962002 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Bodyworks Материјал :

мотоцикл откопчување се Покријат Копчето за вклучување Заштитник Прстен За Јамаха Tmax530 tmax тmax 530 t max 530 201

Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас

Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (н

Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).БЕЛЕ

БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Овој комплет опфаќа мотор, менувач и други основно завртки се Инсталира : Не упатство за Инсталација , Ба

Вклучува ТоплинаShield Технологија Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако тре

Превозот : Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да избере

Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас

Задните Врати Седиште Покрие Качулка Обтекател за Ducati 1098 2007 2008 2009 2010 2011 Високо Квалитетна ABS Пластика За

Scroll