Новак
U7 Луксузни ААА Циркони Накит Сетови Златна Боја Шарени Кристал Ѕвезда Обетки За Жените Партија Ѓердан Поставите S770

U7 Луксузни ААА Циркони Накит Сетови Златна Боја Шарени Кристал Ѕвезда Обетки За Жените Партија Ѓердан Поставите S770

Достапност: Залиха
DEN 383.00
DEN 766.08

U7 Луксузни ААА Циркони Накит Сетови Злато Позлатен Шарени Кристал Ѕвезда Обетки За Жените Партија Ѓердан Поставите S770

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
U7
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
S770
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан, 1 Пар Обетки
Материјал:
Кубен Циркони
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Должина На Ѓердан :
44cm+5cm
Без Никел:
Yes
Должина На Обетки:
27MM
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок

Подобро ви се допаѓа

2017 Ѓердан Ѓердан Комплети за Жени Изјава Ѓердан Јаже, Верига Бохемија Сина Роза Ѓердани & Приврзоци За Muj

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

JEXXI Мода Шупливи Дизајн Pendant Ѓердан Обетки Накит Сет Со Сјајна CZ Дијамант 925 Sterling Silver Партија ДодатоциЃер

Австрискиот Кристали Rhinestones Цвет И Лист Од Легиран Свадба Накит Поставите Булчински Ѓердан Earring Постави

Тоа е подобро да се запечатени складирање на вашиот накит да се избегне оксидацијата.Ви благодариме одн

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : Platinum / позлатен Големина : како на сликата покаже Боја :

Главниот камен големина околу 5*5 мм На earring големина околу 121211mm На pendant големина околу 2516 мм...

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел Ако не беа со

JEXXI Накит Поставите Елегантен Дама 925 Sterling Silver RhombЃердан Африкански Кристал Кубни Капка Уво Обетки Парти

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ви благодарам многу !Ние alaways го цениме и да се

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Име : Ajojewel Бренд Гроздобер Црна Накит Сетови За Жените Вода Капка Pendant Ѓердани Обетки Сет Со RhinestonesМатери

7174107212831221 кристал AB Накит сетови парче парче парче САД $ 20,00 / парче парче парче парче парче парче парче па

Scroll