Новак
Фабриката за директна продажба! година нови апарати за домаќинство памук готвење крпа точка string прилагодливи кујна престилка со џеб

Фабриката за директна продажба! година нови апарати за домаќинство памук готвење крпа точка string прилагодливи кујна престилка

Достапност: Залиха
DEN 237.00
DEN 278.40

Фабриката за директна продажба! Жена кујната готвење додаток симпатична точка sprons Корисни џеб string прилагодливи памучна крпа spron sleeeless Spron шоу

Параметрите на стоката

боја:
Виолетова, Зелена, Чоколадо
Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Памук
Употреба:
Пијат/Храна
Број На Модел На:
памук престилка
Големина:
60*98CM
Е Прилагодена:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Малку Се Прилагоди На СтудиотоНие ќе се фокусираме да се обезбеди стилски Бизнис униформи и Дома Тексти

Без ракави Божиќ серија престилка Смешни, креативни престилки личност симпатична двојка престилки при

Опис : Ткаенини : ТексасГолемина : 80x54cmТежина : 250g Информации : 1 Поради светлината и на екранот разлики, о

Материјал : памук, лен платноПечатење : сублимација печатењеГолемина : возрасни 56 X68cm; дете 40 X50cmТежина : в

2017 Платно Престилка ликовна уметност BBQ Високи Лигавче Кујна Чистење Престилка за Жени Мажи Готвење Рес

Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Лигавче Престилка со Џебови Готвач Келнер Кујна Готви Нов Инструмент Куј

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетОпис : Модата, Домот и Популарни.Со 2 џебови и убава лак.Удобно тексту

2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 1030 дена да пристигн

Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефон

Ве молиме да ни испрати емејл или порака пред вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок

Топла Престилка За Жените Spoof Секси Новина Престилка Гол Партија мажите Кујната Готвење BBQ Партија Бар С

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени Ако објектот е во вашиот посе

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок

Нови Квалификувани Жени Дама Ресторан Домашна Кујна За Џеб Готвење Памук Престилка Лигавче dig6311Функциј

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Напомени : ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле прав

Мики Престилка Јапонија ИзвезуваатМатеријал : ПамукГолемина : ВозрасниСреќа порта international Co.,Ltd.Ние нуди

Материјал;памук 100% памук.Спецификации; Height62cm (со исклучок на чипка и ремени) ремени 70cm x 2Половината 72 CM (с

adjustablt рака на врвот, и лесно се заврши околу, ремени на половината.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете пр

Големина : 73*63cm Материјал : памук и лен Бои : 1,2,3,4,5,6 Пакување : 1piece Тежина : 100 g0.95

Scroll