Новак
отворено виткање маса преносни мала маса дома табела трпезариска маса мултифункционален виткање маса

отворено виткање маса преносни мала маса дома табела трпезариска маса мултифункционален виткање маса

Достапност: Залиха
DEN 1919.52


отворено виткање маса преносни мала маса дома табела трпезариска маса мултифункционален виткање маса

Параметрите на стоката

Специфични Употреба:
Отворено Табела
Општа Употреба:
Отворено Мебел
Број На Модел На:
OFT003
Стил:
европа и америка
Инсталација Метод:
Автономни
Метал Тип:
Алуминиум
Завршува Материјал:
Дрво-базирани панели
Големина:
L120CM
Изглед:
Модерна
Укината:
Yes
Бренд Име:
Warmfeel
Применливи Број:
4
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник

Подобро ви се допаѓа

Преносни светлина бар табела / ЈП RGB led коктел бар табела SKLF20 (D60*H110cm) Бесплатен Превозот 2 парчиња / МногуО

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

Scroll