Новак
7pcs/set 6mm Тешко Легура Ножот со Слој Вртење Алатка, ЦПУ Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење Алатки

7pcs/set 6mm Тешко Легура Ножот со Слој Вртење Алатка, ЦПУ Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење Алатки

Достапност: Залиха
DEN 3199.68


7pcs/set 6mm Тешко Легура Ножот со Слој Вртење Алатка, ЦПУ Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење Алатки
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
ако вие само треба ножеви, ве молиме кликнете на следниве линкови :
На следната слика се покажуваат деталите од овој тип. Оваа линкови за 6mm сет.

Параметрите на стоката

Тврдост:
-
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
-
Број На Модел На:
6mm
Име:
Вртење Алатка
Количина:
7pcs/set
оригиналниот:
Кина
во парк:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs / многу 19 BSPT 11 NR / 19 BSPT 16 NR / 19 BSPT 16 ER cnc карбид вртење внес

Име на производ Струг Алатка Материјал ХСС Боја Сребрена на Ѕвонење Дијаметар 5mm / 0.2" Вкупна Должина 100mm

Пакет се вклучени : 10pcs x TNMG160404 внесува (преполна со кутија)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12mm

Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs / многу 06 NR A55 M30 08 NR A55 M30 cnc карбид вртење внесува провира

Производство InfromationКАРАКТЕРИСТИКИАлатка Носителот Стегање СистемОдберете Карбид Алатка Носителот Мо

DCMT 11 T304 HM YBC152 (10 инсерти / кутија) ZCC.КТ Зацементира Карбид Алатка за Сечење Вртење Внесува Употреба : Прет

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

ZCCCT АЛАТКА CCMT 060202 HF YBG202 (10pcs / кутија) ZCC.КТ волфрам Карбид Сечење алатки вртење вметнете ZCC CCMT060202 YBG202ИЗБЕРЕ

прашува : C ar bide сечилото слика е референца,актуелната цена не содржи сечилото

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Бесплатен превозот! Висок квалитет карбид врти перките алатки SDMB26152 AH120 cnc карбид вртење внесува пресврт

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Пакет се Вклучени : 1pcs внатрешни носителот 1pcs T8wrench Забелешка : Овој термин има десната рака и левата рака

Одлична отпорност на абење овозможува високо сечење брзина.Countermeasures : ве Молиме да користите безбедност

MZG 10ММ 12 MM 16 MM S10 KSVJBL11 CNC Вртење Завртка Тип Стегање Заклучен Струг Машина Бар Дупка Обработка на Внатрешн

5pcs / set 16mm Indexable Тешко Легура Вртење алатки, Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење Алатки со Дрвени

Ако не го најдете вистинскиот, во нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со

Scroll