Новак
Руралните Класичен Креативни Црно И Бело Решетки Елени Перница Случај Троседот Канцеларија Оркестарот Перница Покрие Плоштадот almofadas geometricas

Руралните Класичен Креативни Црно И Бело Решетки Елени Перница Случај Троседот Канцеларија Оркестарот Перница Покрие Плоштадот

Достапност: Залиха
DEN 172.00
DEN 239.52

Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел.
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Напомена : Тоа е само перница покрие ,не постои јадро внатре .

Параметрите на стоката

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
YP0917
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Големина:
45см*45см / 18inch

Подобро ви се допаѓа

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот Уживајте во вашата шопинг време и да имаат доб

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Answer : ___________________________ Note : 1 Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако не се задоволни нашите p

com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

Креативни Писмо Коњ Бивол Печати Перница Покрива Кратки Зборови Нордиските Дома Троседот Столче Декор

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ѕвезди Убави с

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

2016 година Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен кучиња Бож

) Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалите

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ние ќе

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјал

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Scroll