Новак
Чиста Рака-насликани на Нафта Сликарство бојадисана на Модерната Апстрактната Уметност Ѕид 3 правопис Украс Слика Дома Декорација Ѕид Уметност

Чиста Рака-насликани на Нафта Сликарство бојадисана на Модерната Апстрактната Уметност Ѕид 3 правопис Украс Слика Дома Декорација

Достапност: Залиха
DEN 1584.00
DEN 2400.00


Ве молиме контактирајте ја нашата по-продажбата на услугата ако имате следниве проблеми :
1) примените работи
оштетување и кршење
2) не ја прими стоката
Забелешка : Бидејќи делото е 100% чист рачно изработени, на физички дела не се 100% , како прикажани
слики.Кога ќе примите редоследот по успешно плаќање , ние ќе ги испрати надвор стоката во рок од 2 до 5
работни денови.
2)Стандардна Бесплатни Меѓународни цената што ќе го избере поштенски воздух парцела (Кина Пост, Хонг Конг Пост,
Сингапур Пост, E Пакет),стоката ќе биде пристигнал околу 15 до 35 работни дена, најбрзо ќе биде
15 работни дена, ако транспорт процес се судрите со природни непогоди и други причини, вашиот
стоката може да биде доцна за 5 до 8 работни дена, ве молиме почекајте трпеливо.
4)Можете да контактирате со нас за време на испорака, ако сакате да купите голем број на стоки . Бидејќи работата се произведува на побарувачката, па ние не се прифатат
ако ви се врати стоката без било какви причини. Сличноста на копии се над 90%, под нормални околности, физичките работи е
повеќе реални, поубав од прикажаните слики , може да бидат сигурни да го купат !. (поради чиста рака-насликани масла, времето за испорака на различни стил не е
истата).
За враќање на стока и услуга по продажбата
Ние и ветуваме дека стоката ќе купи од нас се 100% рачно изработени,
Овие се на страна слики од страна на нашиот искусен и талентирани уметници . Овие
пријави се на купувачот 's одговорност.
3)Ако сакате да ја прими стоката побрзо, можете да го изберете EMS, DHL,UPS-от, но треба да се плати за
надоместокот . Можете исто така да платите со
одберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000 ).
Poduct име : Чиста Рака-насликани на Нафта Сликарство бојадисана на Модерната Апстрактната Уметност Ѕид 3 правопис Украс Слика Дома Декорација Ѕид Уметност
Висок Квалитет апстракт маслото платно,Кина масло на платно слики Добавувачи, Евтина нафта сликарство слика, Слика & Calligraphy , апстракт маслото платно Клиенти цел : Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики) за Апликација : Дневна Соба,Спална соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар Техничка : Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството Боја И Облик : Група Маслото На Платно Promoiton : Бесплатен Превозот,За Продажба на Големо,Евтини И Убава Масла Клучен Збор : Модерна Апстракт Уникатни Уметнички дела Отпечатоци Производ Ознака : Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои производ детали
Цената имаат вклучувајќи 3 панели, како 1 сет .

Параметрите на стоката

Големина (Инчен):
30cmx40cmx3, 40cmx50cmx3, 50cmx60cmx3, 60cmx80cmx3
боја:
Не врамени
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
WKS456
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Syzygetic:
форма комбинација сет
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
100% рака Paitned бесплатен превозот темно сива боја бело парче
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted

Подобро ви се допаѓа

Ние, исто така може да наслика според вашите барања или фотографии.Изберете повеќе дизајни pls кликнете т

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 30 дена,2 Ние ќе ги пратите прат

Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите Плаќање Methords Зачувам плаќањебрзо, лесно и безбедно Сит

00 / setDY113 За : Дејвид Уметност Co.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО Можете д

Нашите клиенти вклучуваат маса потрошувачите, dropshippers, wholesales и многу дизајн студиа и компании.Како млад

00 / многупарчиња / многуРачно Насликани Бесплатен Превозот Маслото За Дневна Соба Оркестарот Платно С

Ве молиме ни email веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе)...

(поради чиста раканасликани масла, времето за испорака на различни стил не еистата).За враќање на стока

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот Ние верува во целосна задоволството на клиен

Слики за слободни : Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка Ние може да се наслик

Сите платно печатење Цени се за unstretched или без рамка ,но, ние се нудат дополнителни 5 cm секоја страна за fram

Добредојдовте во Мојата Продавница! Mmaterial : Убаво Платно Ткаенина Ткаенина Постер Како да се користи : Мо

Отпечатоци се подготвени за кадрирање димензии се исполнат стандардот големината на рамката! Можете л

Добредојдовте во Мојата Продавница! Mmaterial : Убаво Платно Ткаенина Ткаенина Постер Како да се користи : Мо

И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот Ние го прават нашите најдобр

Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид.Ако

Можете исто така да платите соодберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay,

Вашиот бизнис успех е нашата цел.Изберете повеќе дизајни pls кликнете тука : Искрена соработка, Поддршка

Обичај Janelle Monae платно постер Дома Декорација Ѕид Уметност Висок Квалитет крпа Свила Ткаенини ѕид посте

Производ Детали : Производ : Бул Страна се Насликани Маслото Големина : (ние ја поддржуваме било која гол

Квалитетот оценкаААА+ Висок квалитет Ние само брод да се потврди цел адреси Поради акции статус и време

Scroll