Новак
LU9244001 трговија на Големо Пикап Ролери за Брат HL5440 5450 6180W LJ3700 MFC8510 8710 8810 8910 M8600 Печатач Делови

LU9244001 трговија на Големо Пикап Ролери за Брат HL5440 5450 6180W LJ3700 MFC8510 8710 8810 8910 M8600 Печатач Делови

Достапност: Залиха
DEN 576.00


Промет на големо со 10pcs/многу Пикап Ролери за Брат HL5440 5450 6180 W LJ3700 MFC8510 8710 8810 8910 M8600 Печатач Делови Спецификации
1. Пикап Ролери ХЛ-5440 е конкурентна цена и 100% тестирано
2. Пикап Ролери ХЛ-5440 е брза испорака и ниски превозот цена
3. Пикап Ролери ХЛ-5440 е hig h квалитет и добар изглед. Опис На Производот
Тип На Пикап Ролери / Pick Up Roller Користат За
HL5440 5450 5470 6180 W 5445 5472 5452 LJ3700 3800 MFC8510 8515 8710 8810 8910 8950 M8600 8900 Квалитет На-еден Квалитет Состојба, Освен Нови Претходно тестирани Yes Цена Специјални понуди кога ќе ги нарачате сега Состојба Пикап Ролери е добро woking Продавница Да MOQ Едно Парче Гаранција Да Порта Гуангжу Испорака Во рок од 3 дена по исплата потврди
Ако имате било какви проблеми,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате .
Јас сум толку gald да услуга за вас.
За производот :
За пакетот :
Нашите производи се со висок квалитет и добар изглед.
Ние ќе го пред-тест на производи пред превозот.
Профил На Компанијата
Гуангжу Kedi Комуникациска Опрема Продажниот Оддел
Адреса : соба 309-312.3 Кат.Tian He наука&технологија улица No135. Ву Shan Патот Гуангжу Во Кина (Копно)
Информации за контакт
1.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
2.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ако сакате нашите производи,ве молиме да Кликнете "Купи Сега" ви Благодариме за вашето време

Параметрите на стоката

Бренд Име:
NI-KDS
Број На Модел На:
ХЛ-5440
Тип:
Други
Тип:
Пикап Ролери / Pick Up Roller
користат за:
HL5450 6180W LJ3700 MFC8510 8710 8810 8910 M8600
ОЕМ:
LU9244001
Состојба:
Освен Нови
Претходно тестирани:
Yes
цена:
Специјални понуди кога ќе ги нарачате сега
Продавница:
Yes (200 Остане)
Пристаниште:
Гуангжу
Пакување:
Картон Пакет
превземање на ролери:
превземање на ролери

Подобро ви се допаѓа

Но, ние не прифаќа враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously Вашиот конз

Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот Тоа обично трае околу 725 работни дена да пристигн

Вашиот конзистентна поддршка propels нас да прават нашите најдобри за вас Ве молиме проверете со вашиот зе

Опис : Име на производ : Главни Полнење Ролери MC Основно Полнење Ролери ПЦРСе користи за : Kyocera FS1020 FS1024 FS1025

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање Ве молиме контактирајте ме пред д

20pcs ОЕМ универзална мали мастило амортизерите за Epson3000 / 7000 / 7500 / 9000 / 9500 печатач раководител амортизерите

производ discripitionВисок Квалитет!!! Еко растворувач печатач dx4 глава покритие dx4 глава за печатење адаптер

Висок Квалитет на мал Тапан Чистење на Ножот Компатибилен За HP 1215 1415 2025 CE530 A 540 541Пакување : неутраленВрем

Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОС

2 парчиња Висок квалитет! Jyy пумпа 24v 3w ув мали мастило пумпа за растворувач печатачИмаме мал мастило пум

MPC2500 Основно Полнење РолериОЕМPN : Ricoh C 2500За употреба во : Ricoh Aficio MPC2500 / 3000 / 3500 / 4500НА КЛИЕНТИ(ги ПРОЧИТАТЕ

Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивалот,лошите временски услови,обичај,Итн За

Инкџет Температура Контролер NKC ТЦ 48 BD за Галакси UD 181 FY Infiniti Пати Phaeton Taimes Титанџет Формат ПечатачПроизв

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозо

започнетекрајотВисок Квалитет на Пренос Појас за Чистење на Ножот Компатибилен За Ricoh Aficio 550 551 650 850 1060 107

Име : ПЕТ етикета налепници 80x40mm 1000pcs една ролна sigle ред водоотпорен висока температура отпорни може да п

Сите пакети се придружени со Следење на број.Q129260064 Медиуми машина собранието Применливи модели : HP Designjet

Драги Ценети Клиенти,Ви благодариме за изборот на Ocbestjet производи Нашите клиенти уживајте во вистинско

Ако припаѓаат на оддалечени места, ве молиме да обрнете за далечински, Ние исто така може да го замени др

Scroll