Новак
бесплатен превозот метал тока креативни врежан месинг појас прстен DIY рачно изработени торба хардвер дел од кожа занает grommet кука

бесплатен превозот метал тока креативни врежан месинг појас прстен DIY рачно изработени торба хардвер дел од кожа занает grommet

Достапност: Залиха
DEN 730.00
DEN 768.00

цената е за 2 парчиња големина внатрешен дијаметар надворешниот 4*1.2 см 4.7*1.7*1.2 cm

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Grommets
Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
224000008
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
месинг /
Големина:
4*1.2cm

Подобро ви се допаѓа

100% сосема нов и висок квалитет Тоа е погоден за автомобил, врата, прозорец, електричен апарат, лого, пумп

Scroll