Новак
MNFT 10PCS [10#] Сива Hackle Опашот на Coachman Летаат Риболов на Пастрмка Мамка Суви Лета Кралската Wulff Браун Hackle Риболов Летаат Мами

MNFT 10PCS [10] Сива Hackle Опашот на Coachman Летаат Риболов на Пастрмка Мамка Суви Лета Кралската Wulff Браун Hackle Риболов

Достапност: Залиха
DEN 135.00
DEN 180.00


MNFT 10 PCS [ 10 # ] Сива Hackle Опашот на Coachman Летаат Риболов на Пастрмка Мамка Суви Лета Кралската Wulff Браун Hackle Риболов Летаат Мами
Искусни работници рака врзана риболов лета
Кука Големина : #10 (15 MM)
Пакување содржина : 10pcs ( две пакување опции )

Параметрите на стоката

категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
MNFT
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
10 #
Тип:
Вештачки Мамки
is_customized :
Yes
категорија:
Летаат Риболов

Подобро ви се допаѓа

60pcs природни ringneck pheasant седло tippets &тело пердуви избрани диви pheasant tippet избрани пердув летаат врзување мат

MNFT 1 Pcs Силикони Здолниште Нозе Јапонски Hummer Летаат Риболов Муви Мами со 3 D ОкоИскусни работници рака врз

Класичен Флексибилни Мека Мами 105mm 5pcs / многу Swimbaits Вештачки Мамки Силикони Намамат Риболов Справи со Ри

2016 Висок Квалитет на Слатководни Јапонија Инсекти Риболов Намамат Крап Мамка Wobbler 3 D очи и луз Pesca Crankbait Le

6pcs Риболов Намамат Cannibal 3" Вештачки Мека Мамки​Риболов намамат должина : 8cmРиболов намамат тежина : 4.7 g /

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Опис на производот број на Модел : Box007 Големина : 5cm 4.2 g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет на

Добредојдовте на мојот sto повторно новодојдени minnow мамки за риболов мами тешко пластични мамкаVMC кука, ч

Функција : Lenght : 60 MMТежина : 10 GПакет Листата : 10 КОМПЈУТЕРИ молив мамиОваа Мамка е горд да го објави introdution

Сите слики се направени во вид Тежина : 10 GДолжина : 7.5 CMМатеријал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : 4#Висока Јагле

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Транзит пати може да се р

Добредојдовте во мојата продавница.три големина 13c m / 36g, 10c m / 16g, 8 cm / 9.5 g, пет бои за избор VMC кука постоечк

Спецификација на Trulinoya УбодниБренд : TrulinoyaТип : УбодниТежина : 20g, 30g, 45g ,60gБоја : Сина, Розова, ПортокаловаП

Карактеристики ВклучуваатMEREDITH Риболов 50pcs 5cm 1g Мини Мека Мамки за Риболов Мами Loach Swimbait Црв Летаат Мамка

2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во близина,или ве молиме почекајте неколку минути и обидет

Сите слики се направени во вид Тежина : 7.4 GДолжина : 6.8 CMМатеријал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : 6#Висока Јагл

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Нови Пристигнување Молив Намамат Тешко Мамка 86mm 10g од Вештачки Мами 5835 лот 2 Парчиња86mm 10g Мали Челични То

Кралската Sissi 50 PCS природни Дама Amherst е pheasant Tippets / глава tippet Пердуви за Streamer Натрапникот Летаат Врзување

Ако вашиот превозот адреса е погрешно, ве молиме контактирајте со нас.Ако сте задоволни со цел и искуств

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

MNFT 10 PCS 14# 12# Сива Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на ГолемоИску

Нимфата Пастрмка Муви Летаат риболов Кука Летаат Риболов Мамка за Слободни да испратите кутија3.87 / тор

SMART VIB Мамка 42mm 14g VMC Кука Тоне Риболов Намами Со Splade Snap Вртливата Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Лажни Риб

Scroll