Новак
1PC КОРИСТИ AB 74103-090-52

1PC КОРИСТИ AB 74103-090-52

Достапност: Залиха
DEN 21600.00


Повратни Информации Политика :
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки.
Плаќања :
1. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот :
1. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена.
Политика На Враќање :
1. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Повратни Информации Политика : 1.Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Поли

3 KW Директно LX спа кадата грејач со Притисок Switch H30R1,LX СПА Базен Грејач H30R1 3 KW масажа Када ГрејачАко потре

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Плаќања : 1 Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на в

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.100% Тестирани Пред Превозот Ние го задржуваме правото, о

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Повратни Информации Поли

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Политика На Враќање : 1...

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако ст

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Scroll