Новак
LED Светло Прозрачна Зајакот Ушите Трепка Bunny Уши Headdress Главата Коса Бенд Обрачот Играчка Дете Роденден Материјали S2017302

LED Светло Прозрачна Зајакот Ушите Трепка Bunny Уши Headdress Главата Коса Бенд Обрачот Играчка Дете Роденден Материјали S2017302

Достапност: Залиха
DEN 6749.00
DEN 7104.00


Опис : Материјал : Ткаенина Боја : сина, пурпурна, црвено розова зголеми Големина : 15.5 X12.5 X7cm / 6.1"*4.9"*2.8" Пакет се вклучени : 1x Rabbit Уши Headband Карактеристики На headband се опфатени во бледо розова ткаенина, на врвот на headband имате две многу слатки и згодна bunny уши, овие се изработени од многу меки кадифен кожен бледо розова ткаенина На headband ќе одговара на возрасни или деца и ќе изгледа совршено на Велигден Парада, вечер излезе со девојки, или само да се носат за да се покаже на сите што сте толку слатко како bunny
Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24-72 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај. Ве молиме овозможи речиси 4 недели превозот дена за меѓународна пошта цел. Ние исто така, обезбеди експедитивни услуги за меѓународни налози. И ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да се добие помош. Ние се извинуваме за сите непријатности ова.
Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Параметрите на стоката

боја:
Забелешка бои што сакате, Роза, Црвена, Сина, Виолетова, Розова
Обликот Стил:
Bunny Уво
Повод:
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Headband
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број на Компјутери:
1pc
Блескав Време:
Други
Број На Модел На:
S2017302

Подобро ви се допаѓа

Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.Примена : 1 Понуда За 360 Степени На Осветлување.6 Можете Да Го Користи

Led Светло Трепка Жените Одговараат Вечер Фустан Со Очила Led Прозрачна Секси Дама Ballroom Костим За Партија D

Cordless и батерија управувана.Адаптер+Литиум БатеријаПакет Се Вклучени : 1 x 6inch led светло база1 x 24key далечинс

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако пр

Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време .

36 PCS Топла Поставен шупливи прозрачна монистра, Копче со ѓердан шупливи светодиодни копче pendant ѓердан пр

5pcs / Шарени LED кристал хривнија деца хривнија прозрачна флеш играчки маскарада партија реквизити украс

Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо

Ви благодариме!Плаќање1.Внимание Ве Молам !!!Пакетот содржи 100set 2 M 20 Led String , Секој String светло со 3 AA Батериј

производство име : led трепка плетенка со пајакдолжина : 40cmбатерија : копчето батеријата со 2pcsПакет : 1pcs / б

KS001 Cosplay Кристал осветлени светлечки LED жените фаза костими / облека / градник ballroom танцува носат DJ диско

бесплатен превозот 30pcs светне Мики Маус headband со безбедност на батеријата симпатична led играчка за Дете п

90pcs / многу боја се менува LED хривнија Светлина Хривнија прозрачна хривнија за божиќ партија, предводена

1000pcs / многу Шарени LED Прст Светла Светлинаup Прстени Партија Gadgets, Детска Играчка Детска Играчка Led ДИОДА

Заштеда На Енергија И Животната СрединаПријателски Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесно да се носат и многу удобно.Осветлување и симпатична т

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Шарени и висока светлина,блескав и

производство име : led трепка плетенка со божиќ дрводолжина : 40cmбатерија : копчето батеријата со 2pcsПакет :

Материјал : Пластични Рамка Должина : Околу 15.5 cm Рамка Висина : Околу 6cm Храмот Должина : Околу 14cm Моќ : 1.5 V 2

Производ Слики : Продавачот ПолитикаПосветеност на квалитетот : Нашата цел е да се направи долго бизнис

Боја : Како на сликата show(испрати по случаен избор)Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Домот во a

Wecool Кина фабрика директни супер светло зелена / црвена боја се вртат ласерски ракавици се вртат ласерск

метарМоден Свадба Партија Услуги ЕЛ Жица Лак Вратоврска Неонски Ладна Светлина Трепка Лак Вратоврска с

Карактеристики на производот : Промешајте Мини Партија Светла во мраз во ладилникот да се создаде блеск

Scroll