Новак
Marvellous # ВРВОТ УМЕТНОСТ OFFICE home Будизмот Буда ЧАН ДАО тивка Малку Монахот Моб Јао печката порцелан, керамика керамички УМЕТНОСТ

Marvellous ВРВОТ УМЕТНОСТ OFFICE home Будизмот Буда ЧАН ДАО тивка Малку Монахот Моб Јао печката порцелан, керамика керамички

Достапност: Залиха
DEN 4332.00
DEN 4560.00


тоа е занаетите, limited edition , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите . малопродажната цена : сега специјална понуда големина на малку монах : 8.5 CM високи, meterial : кинески МОБ ЈАО порцелански имаат A B C D E F . ВКУПНО 7 СТР малку монах НА ПРОДАЖБА
Превозот метод
1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .
2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Воздухот mail пост :
во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 15-20 дена .
друга земја треба повеќе од 30 дена .
3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена . ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
ние ќе им понуди на trucking број или пост станица ТЕЛ . им помогне на следење на пакетот и им понуди на сите наши помош . 4 da веи рен nanyang
4 : Не прифаќаме никакви негативни повратни информации . ако за испорачани во пакет или чевли било какви прашања , ве молиме обратете се до мене , Ние ќе се реши што ПОБРЗО . и прифаќање на наплата . Не се сеќавам да ни кажете го вашиот телефонски број во полето за белешка на вашата исплата информации. работникот треба кога тие ја испорача вашиот пакет.

Параметрите на стоката

Регионален Функција:
Кина
Тема:
Будизмот

Подобро ви се допаѓа

Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет.ПревозотСите предмети ќе биде предаден

име : Природни Црна Obsidian Врежан БудаPendant +Бесплатен дар ( Монистра Ѓердан)

ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕПосле уплата, ние ќе рок од 1 2 работни дена за испорака Во овде, е производ се собера

16 инчен (s))Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го сле

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

Ова е древниот Кинески bronzes во историјата на светската уметност зазема единствена позиција и една од пр

BUF 2 парчиња Модерна Апстракт Коњ Статуа Смола Украси Дома Декорација Додатоци Подарок Геометриски Смол

тоа не е важно ако не се таму, но се држат точка е ако можете да го најдете вашиот сопствен чиста земјиште

Раканасликани Бразилецот Крал Пеле Креативни Смола Занаети Светот Познати Статуа Туризам Сувенири Под

( USPS ) Канада ( КАНАДА ПОСТ ) велика БРИТАНИЈА.Трговија на големо и трговијата на мало се исто така добредо

[size] : ширина : 14cm максимална : 22cm Бебе опис : Еден губење на Тежината : 1250g

Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи.Друга земја испорака обично т

Ние collecte ги форма лични колектор Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.Нашата цел е за вас д

Функција : Име : Дрвени Животни Главата Hangings За Ѕид Декорација Боја : 9 Бои како што се Покаже Материјал : М

1) точка не одговара опис точно : а) дека не е опишан значителни дефекти,б) се најде разлики на власт во слу

И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и / или проблеми Ние ќе го испрати како

Scroll