Новак
CHENXI Бренд Мажите Часовници Челик Рака Кварц Календар се Види Луксузно Моден Бизнис Машки Подарок Кварц рачен часовник Топла Продажба NATATE

CHENXI Бренд Мажите Часовници Челик Рака Кварц Календар се Види Луксузно Моден Бизнис Машки Подарок Кварц рачен часовник Топла

Достапност: Залиха
DEN 624.00
DEN 890.88


NATATE Мода се Мажи Кварц CHENXI Бренд Бизнис Луксузни Календар Види Аналогни Спортски рачен часовник Нерѓосувачки Челик Рака Види 1240

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бренд Име:
CHENXI
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
034ALY
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Часовници:
За Мажите види
превозот време:
2 дена
испорака:
Светот
Dial Екранот:
Dial Екранот
боја:
Како се покаже слика
Методи На Продажба:
трговија на големо и на мало
Движење:
Увезени Движење
Тип На Објект:
Рачни часовници
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Состојба:
Нов со ознаки

Подобро ви се допаѓа

БОБО ПТИЦА Бамбус Случај Најлон Рака Кварцвиди Мажите Стил рачен часовник relogio masculinoСлучај Дијаметар : 44

АНГЕЛА BOS Воена Види Мажите Водоотпорен Прозрачна Нерѓосувачки Челик Стоперката Спорт Кварц Зглоб Види

започнетеОпис на производот100% сосема нов и висок квалитет.Добар избор за подарок.Watchcase Дијаметар : 40mmБе

Ако не ја прими стоката во текот на 60 дена,ние ќе се 100% наплата безусловно УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвид

Топ бренд Yazole бизнис види и 100% висок квалитет.Предности : Отпорност на Вода : 3 ATM водоотпорни,лесно се спр

и Skype : Елитностqiumiaochun1 ние ќе ви одговори во рок од 12 часа Повратни информации : 1 Тоа ќе потрае околу 1530 де

Кога ќе примите вашата исплата,ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 3 дена.Постојат пријави се на куп

Жените Минималистички Подарок Зглоб Види Модерна Бамбус Мода Вистинска Кожа Бенд Рака Кварц Аналогни П

Должина : 24cmТабела пропусниот Опсег : 2,2 смDial дијаметар : 4.2 cmДебелина : 12mmТежина : 130g

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

CHENXI Мажите Часовници Кварц се Прикаже Часовникот Декорација Носат Часовници Едноставна Моден Стил Маж

Answer : ___________________________ NOTE : Сите Подбира Можат да Работат И да се Види Е Хронограф види,Хронограф Време за е

Контактирајте Со Нас1.5 cm Бенд Ширина : 22mm Отпорност на Вода : 30m Карактеристики : Движење : Време Модул ква

Ние гарантираме дека ќе се 100% реши сите проблеми.Ако не се задоволни нашите производи ,ве Молиме контакт

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетДвижење : Кварц : БатеријаПол : МажиДисплеј : АналогниСтил : Невр

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Движење Тип : Кварц Случај Материјали : Дрв

Поддршка на големо, пад на превозоти прилагодено логоКако да ги пратите парцели?DHLСингапур пост & e PacketAlie

Карактеристики На Производот : 100% Природата Бамбус Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Бамбус

Scroll