Новак
ThreeGraces Стилски Светло Сина Австриската Кристал Сребрена Боја Луксузни Циркони, Отворајќи Долго Dangle Обетки Накит За Жените ER207

ThreeGraces Стилски Светло Сина Австриската Кристал Сребрена Боја Луксузни Циркони, Отворајќи Долго Dangle Обетки Накит За Жените

Достапност: Залиха
DEN 374.00
DEN 393.60


100% Сосема Нов
Стил : Мода Dangle Обетки
Главниот Камен Материјал : Кубни Циркони
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Обетки Големина : 3.8 cm
Three Graces Стилски Светло Сина Австриската Кристал Сребрена Боја Луксузни Циркони, Отворајќи Долго Dangle Обетки Накит За Жените ER207

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ER207
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Камен Материјал:
австрискиот кристално
Метална боја:
сребрена боја
Тип:
Луксузна жените dangle обетки
Главниот Камен Боја:
Светло сина.Розова,Виолетова,Бела,Црна,Зелена,Темно сина,Црвена
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Функција:
Танц партија / Свадба партија / Вечер Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка /Ќерка / Божиќ Подарок
earring големина:
3.8 cm
Име:
ThreeGraces Создадени Дијамантски Накит
дизајн:
Американски, Австриската, Руски

Подобро ви се допаѓа

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова Ние

Производ Стил : БАКНИ МЕ Бренд Жените Етничка Стил Сина Јаже Tassel Големи Обетки 2017 Легура Гроздобер Капка

Стандарден пакет е како на следната слика Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавен

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен Враќање: 1.ве м

Долга Коса Chihuahua обетки е рачно изработени обетки,тоа се прави на цинк легура.Оваа деликатна мода накит

Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплата

Обетки Големина : 3.8 cmБренд : Pera НакитПредмет Тип : Долго Големата Розова Teardrop Булчински ОбеткиМатеријал

Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Ние Секогаш Сме Тука Да

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Овој производ е направен од природен бисер во правИ Tahitian бисери изгледаат исто,Этот продукт натуральны

Што е потребно за 720 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Е

Материјал : 925 Sterling SilverПакување : Фланелен боксери накит кесиТежина : 7.5 g Здраво! Добредојдовте на нашата

купувачот треба да контактирате со нас на прво место.;2 : Велика Британија.Ние брод на светот преку Кина п

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИшарм топката с

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

Yulaili триаголник стил полн со романтични чувства капка обетки за слатки девојки во важни occassionПроизвод С

Scroll