Новак
SINAIRSOFT Воена Тактичка Ранец 35L Rucksack 14 Инчи Лаптоп Риболов Molle Систем Ранец Пешачење торба за Опрема LY0020

SINAIRSOFT Воена Тактичка Ранец 35L Rucksack 14 Инчи Лаптоп Риболов Molle Систем Ранец Пешачење торба за Опрема LY0020

Достапност: Залиха
DEN 1485.00
DEN 1631.52


Забелешка : ова е само торба нема друг!
Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделно
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа може да биде малку мирис .
Име : 35 L Molle Ранец Димензија : 48*25-30*16cm Материјал : Анти-кинење Најлон Надеж : Водоотпорен слој Ткаенина Бои : CB/Б.К/ACU/ДД/CP/JD Тежина : 1.1 kg Волумен : 14inch лаптоп, 15pcs Т-маица, A4 Списанија Функција : Molle Ранец Одговара : Спорт, Пешачење, Велосипедизам, Качување, Кампување. Патување Рамо, рака може да се прилагоди за да 80см, ширина 7cm Корселе може да се прилагоди за да 140cm, ширина од 2,5 cm 1. Дебелина сунѓерот подлога за рака и назад 2. Анти-кинење материјал 3. Метал-јаже патент 4. Отстранлив појас 5. Кука&јамка дел 6. Molle се прошири системот Диверзија декомпресија сметководствена систем Дише ткаенина олесни товарот, Ефикасно олеснување на притисокот на рамото мускулите и ' рбетот, заштитете го вашето рамо и го прави повеќе удобни за носење. Еластична функционира ефикасно намалување на тежината, на задната линија на кесата е сличен на саќе, лични и дише Илустрација за дише 1.Оригиналниот 2. Внатре дел 3. Ја апсорбира потта 4.Дише 5.Имајте сува
1. Мала торба на двете страни 5.8 инчен телефон, 550 L пијалок
2. Патент торба i Pad4, 10inch лаптоп, A4 списанија
3. Главната пакет екранот 14inch лаптоп, 15 парчиња Т-маица

Параметрите на стоката

Ранци Тип:
Softback
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Функција:
Ранец,Rucksack
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
SINAIRSOFT
Број На Модел На:
S416

Подобро ви се допаѓа

Забелешка : ова е само торба нема друг!Сите Molle Додаток потребни за да се купи одделноИмајте на ум 1 : Таму

Имајте на ум 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cmЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мон

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 25 дена. ГОЛЕМИНАТА : 12cm грешка н

Надвор џеб со еден голем простор и два хаос прегради, кои се погодни за организирање на вашите работи.Ни

Прекрасно ранец за надворешна употреба, работа, патување, пешачење, кампување, училиште и во секојдневн

100% сосема нов и висок квалитетМатеријали : Најлон 600 DГолемина на : 45 * 26 * 30 cmДише мрежа поддршка за удобно

Бренд & Item : Заштитник Плус / S410 / S411Материјали : најлонГолемина на S410 : 30 L, 25x24x44cmГолемина на S411 : 40 L, 29x27x48cm

100% сосема нов и висок квалитетМатеријали : Најлон 600 DГолемина на : 45 * 26 * 30 cmДише мрежа поддршка за удобно

Ви благодариме.(ни покаже на екранот на повратни информации, ќе willwin тоа)2 Тоа е припаѓаат на продавачот о

​Вие сте секогаш добредојдени за прашања,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Wolfslaves 1000 D Тактички Воен По

2018 Топла Кампување Пешачење Спортски Ранец, Торба Патување Trekk Rucksack Планина се Искачи Опрема 50 L за Мажи

Материјал : Водоотпорен НајлонБоја : Зелена,Сина,Виолетова,Црна,Црвена,Портокалова,Топла РозоваКако Ра

Бренд & Item : Hwjianfeng / 1610Материјали : најлонAnswer : ___________________________ Note : само ранец, не вклучувајќи и вода торба,

Значи, ако Африкански клиенти сакаат да од овиепроизводи,ве молиме контактирајте со нас за превозот про

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информа

Отворено Спортска Торба ЛОКАЛНИТЕ ЛАВ 40 L Ранци Патна Торба Мажите Водоотпорен Rucksack Ранец Жените Ранец

Дизајнер Бела Ранец Жените Познатиот Бренд Mochila Feminina Кожа Срцето Занитвам Ранци корејски Стил Ранец Учи

Ние прифаќаме Visa / Master Card / Western Union / Web Money и многу други начини на плаќање начин.Сите големи кредитни карт

Отворен Спортски Патување Качување Ранец Јава Торба Полиестер, Водоотпорен Материјал Унисекс Водоотпо

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат Јас разбирам дека сте загрижени за било какв

На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел...

За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена п

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Прилагодливи половината и гради

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Постојат NOEXCEPTIONS!Превозот цена е мечка од двете прода

Scroll