Новак
Стомакот Танц Дете 5piece(Врвот+Облека+ѓердан+Рака Синџир+Превез) Индискиот Облека Индија Роуз/Red/Жолта Девојки Стомак Танц Костим

Стомакот Танц Дете 5piece(Врвот+Облека+ѓердан+Рака Синџир+Превез) Индискиот Облека Индија Роуз/Red/Жолта Девојки Стомак Танц

Достапност: Залиха
DEN 825.00
DEN 906.72

Конверзија Табела : ве молиме имајте во предвид 1cm=0.
Ние секогаш се стремиме да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време.39 инчен S : Здолниште должина околу 65-70 cm, одговараат за висината на девојки помеѓу 110-127cm M : Здолниште должина околу 74-76 cm, одговараат за висината на девојки помеѓу 128-145cm Блузи, може да се прилагоди на големината.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
Ќе трае 4-6 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.
6 компјутери : Врвот+ здолништа + Превез + ѓердан + нараквици+ earring .
Ќе трае 4-6 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
4 парчиња : Врвот+ здолништа + Превез + ѓердан .
Мерења (Можеби 1-4cm разлика) : ве Молиме Консултирајте се со Големината на топ Листите и Мерење Водич за да се утврди која големина ти треба да ги купите.
5 компјутери : Врвот+ здолништа + Превез + ѓердан + нараквици .
Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Испорака :
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfi#CCC плаќање
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Стомакот танц костим
Повод:
Перформанси, Пракса
Материјал:
Рачно изработени монистра и sequins
боја:
како Слика

Подобро ви се допаѓа

* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето

Цената е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако треба само ДВЕ Лево или ДВЕ Десната

Свила Стомак Танц Превез Стомак Танц Превез Shawl Шамија Чиста Виолетова Боја Стомак Танц Пракса Перформа

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Chiffion + Алуминиумски Монети + Кристал + SequinБоја : Црна, Жолта, Зеле

БендEXTRAODINARYАктивностСтомакот Танц, перформансТипПерформанси Танцување додатокПолЖенитеМатеријалДув

Стомакот танц 100% свила фан превез 1pair светлина 1.8 m*0.9 m 1 Пар(лево+десно) Опис на Производот 1 Бои на распола

Ви благодариме! Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од

Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или

Градник Појас Здолниште ГОЛЕМИНА Underbust Биста на ЕУ Големина НАС Големина Должина Половината Должина S 73

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Високо Квалитетен Мрежа И Неметални МонистраБоја : ЦрнаЗлато /

Тип на производ : девојки стомак танц Материјал : полиестер / Најлон Возрасна Група : девојки Функција : А

Q7 Превозот времеНие ги користиме за да брод на стоките од страна на Кина Пост, сепак, ние исто така може д

Еден сет вклучува Врвот+Здолниште+Појас+ПревезНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто ка

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации Објект за Обработка на Пат : на

Дизајн Рачно Изработени Beaded Секси Возрасни Стомак Танц Костим Поставите Градник+Појас 2 Парчиња Добар К

Професионални Стомак Танц Костим Поставите Фаза Перформанси Dance Wears Секси Жени Стомак Танц Облека Одгов

модел : #hs1402 боја : изгледа како на сликата можеби таму е малку боја различни бидејќи на светлината ефект

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога ти

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.2 e

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на произв

Жените стомак танц одговара : 2 парчињатоп*1 здолниште*11 инч=2.54 смNotic : овој стил треба да се направи, тоа м

За девојки стомак танц сет : ткаенини : камења+spandex боја : зелена,роза,црвена,бела,жолта,светло сина Голем

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Поради фактори како што се прикаже

Oudoor protographyбоја : божилак ( црвена+ syellow+ зелена + сина +виолетова )боја : леопард печатењеНие сме фабриката

ГОЛЕМИНА на Половината Колковите Здолниште Должина Препорачува висина слободни големина 64 98cm 90 120cm 93cm

Топла Продажба на Жените Sequins Секси Пол Танцување Шорцеви Multicolor Костим Шорцеви Целосна Sequin Топла Мини К

54 смЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________Ве молиме не двоумете се да не контактират

Scroll