Новак
Прозрачна Серија 925 Sterling Silver Срцето Две Бои Шема Синџири Ѓердани Одговара За Жени Мажи Луксузни Накит За Подарок 07

Прозрачна Серија 925 Sterling Silver Срцето Две Бои Шема Синџири Ѓердани Одговара За Жени Мажи Луксузни Накит За Подарок 07

Достапност: Залиха
DEN 143.52


Материјал : 925 Sterling Silver
Пакување : Фланелен боксери накит торба
Тежина:6.9 g
Lengh:45см
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка. Кога ќе го примите пакетот, не е проблем, можете да не контактирате, ве молиме да не ни даде лоша проценка. Во исто време ние со нетрпение очекуваме да вашата повратна информација и да ни помогне да се поправи недостатоците и да ги поттикне нашите јаки и да се продолжи да се обезбедат поквалитетни производи и услуги. Пакување и испорака : Ние ќе испратиме парцела испратени во рок од 48 часа (освен празници и посебните околности) .ќе ги користиме специјален големина картон пакети ќе го купи производот, колку што е можно да се осигура се избегне оштетување за време на транспортот. Ние ќе обезбедиме да го користат клиентите на одбраната логистички методи. Ние често се користи превозот канал : Сингапур Пост Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Ali Express Стандард на Превозот Што ќе се обезбеди целосна логистика следење на информации цел >$120, ќе брод од страна на EMS, DHL, или Armax

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bbabydxudzhi
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
001706
Pendant Големина:
2*2.3 см
Функција:
убава

Подобро ви се допаѓа

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Срцето Ѓердани Керамички Круг Монистра Долг Синџир Џемпер Ткаат Јаже Приврзоци Бел Лист Изјава Шарм Penda

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите пора

Зборуваме за цена и рок на плаќање3.Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направит

Материјал : Genuine Austrian кристал, Восок јаже,Дијаметар : 2.0*2.0 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставет

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ако

Ние може да ви помогне да се Откажат Брод вашата нарачка до вашите клиенти Тоа е подобро да се избегне но

Ние сме биле во овој години, за многу години,па ние може да го направи подобро што другите во иста цена2.Н

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Материјал : Genuine Austrian кристал, Восок јаже,Дијаметар : 2.4*1.6 смБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставе

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

килограмПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Само наплаќаат $2.77 за rigister Не,и Без наплата на превозот над

Цена мандат : ФОБ QingdaoПостојат 4 причини за вас да се избере нас : 1.Ние имаме сопствено производство фабри

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Се Враќа & Повратна Информација : Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашит

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

shitou 0021 Природна Розова боја се Виолетови Браун Необичен Keshi Keishi Барок Бисер Ѓердани&Pendant парчеshitou 0019 Бел

Scroll