Новак
ENMAYER Покрие Потпетици Екстремно Високи Потпетици Bling Злато Чевли Жените Урбани Секси Лето Жените Пумпи Партија Патентите Отворените Луксузни Плус Големина

ENMAYER Покрие Потпетици Екстремно Високи Потпетици Bling Злато Чевли Жените Урбани Секси Лето Жените Пумпи Партија Патентите

Достапност: Залиха
DEN 2904.00
DEN 5807.52


· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде
најдобра цена.5=CN43=265mm(боси нозе должина) US6.
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да биде нашата
VIP,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.5=CN44=270mm(боси нозе должина) US7.5=CN35=225mm(боси нозе должина) US10=CN42=260mm(боси нозе должина) US5.0=CN38=240mm(боси нозе должина) US12.официјален документ,особено тврдат дека редовно хартија
(прилог слика за вашиот референца) PS : (UPS&курирската служба DHL.кога пратката збор,ве молиме проверете тоа лице во лице; 2.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.Пакет потпишан"подароци"и ниска вредност на advoid клиенти даноци,но увозни царински даноци е купувачот е должност
ако мора да го полните или да имаат нов увоз даноци правила
2. Ви благодариме!
.5=CN39=245mm(боси нозе должина) US13=CN46=280mm(боси нозе должина) US8.Тоа е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди
3. Редовни клиенти може да се добие екстра попуст,dropship и wholesales е лесно,побрзо и врвот conveninet за вашиот
бизнис
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;western union.знак по проверка
5.
Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.5=CN45=275mm(боси нозе должина) US7.5=CN40=250mm(боси нозе должина) US14=CN47=285mm(боси нозе должина) Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing
позадина итн.

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 13
Бренд Име:
ENMAYER
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Латекс
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
THQ201706151450
Стил:
Секси
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Патент
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Големина:
35-46
боја:
Злато

Подобро ви се допаѓа

Некои нов стил или други потребни околу 37 дена да се подготви за вас.5=EURO41 одговара за нога должина околу

SKU : LF304022 Глуждот Рака Потпетици се сите бес оваа сезона! Тие се едноставен, но елегантен...

Горниот материјал : СатенЕдинствена материјал : ГумаПета висина : 6cmПроцесот време : 7 денаНашите обувка

Amourplato Жените Посочи Пети Средината Пета Патент Пумпи НИ Size513 КРАТКИ ДЕТАЛИ : Пета Висина : 6.5 см(2.5"),Затвор

Горниот Материјал : Вистинска кожа Insole Материјал : Синтетички Мембрани Материјал : Синтетички Outsole Матер

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ние прифаќаме

Превозот од UPSот, EMS, DHL и сл.57 Инчи;Големина на Располагање : НИ 4, НИ 5, НИ 6, НИ 6.Ве молиме испратете ни ја ва

SKU : LF304044 Око фаќање неверојатни Патент материјал Дополнително подобрена, со неговата функција на црн и

Производи Детали Пета Висина : 13cm Платформа : 5cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве м

SKU : LF80652 RD.Од суштинско значење за било fusionist гардероба Скриена платформа пумпи со коска пета Овие чевли,

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберет

ви благодариме Превозот од UPSот, EMS, DHL и сл Ние брод на светот Ако треба да ја промените вашата адреса, ве

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина

Може да се Види на Чевли Видео на КомпјутерMeotina Чевли Жена 2018 Нови Високи Потпетици Пролет Дами Пумпи Ес

официјален документ,особено тврдат дека редовно хартија(прилог слика за вашиот референца) PS : (UPS&курирс

SKU : LF30404 Око фаќање неверојатни Патент материјал Дополнително подобрена, со неговата функција на црн и б

Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.Ако сте зад

6 Инчи;Големина Референтна ТабелаДетали : Како да се Измери : Поставување на чевли на рамна, дури и површи

Scroll