Новак
Пастирски ратан Pendant Светлина круг една личност креативни Нордиските ретро кафе продавница бар бамбус уметност дрво коноп јаже светилки

Пастирски ратан Pendant Светлина круг една личност креативни Нордиските ретро кафе продавница бар бамбус уметност дрво коноп

Достапност: Залиха
DEN 8640.00


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо + бамбус
[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)
[Главната технологија] : рачно ткаење
[Применливо] : дневна соба, ресторан, студија, бар и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[size] : L 42cm H 45см виси линија 100 (прилагодливи)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
Z1706282215
Абажур Боја:
Браун
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Гаранција:
A1
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Тело Материјал:
Ратан
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла

Подобро ви се допаѓа

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Чувајте запаливиматеријали далеку од запали сијалица Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адре

Тип : Модерна прстен pendant светлинаПримена : Бар, дневна соба, трпезаријаМатеријал : Алуминиумски +Акрилик

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Спецификации Светлинат

Бебе Опис : Кодот на Производот : BSC44098 S светилка големина : W = 1200 MM H = 360 MM D = 450 ММ Сенка Материјал : обоено с

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

1 Име : Pendant светлина за Стакло2 Материјал : Стакло3 На светлосен извор : 1 E27 ( Сијаличката Не се Вклучени )4 С

НАПОМЕНА : D20 x H80 cm 1 светлинаD25 x H80 cm 1 светлинаD25 x H120 cm 1 светлинаD35 x H120 cm 4 светлаD35 x H150 cm 4 светлаD45 x H150 cm 5 св

Информации За ПроизводотТехнички ДеталиОбјектот Тежина од 3 КИЛОГРАМИПроизвод Димензии КАКО сликаРед

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) големина :

Почитувани Купувачот : 1 Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка

【Големина】Мала : 530*250 MMГолема : 700*250 MM【Извор на светлина】СМД LED диоди【Боја】 Бела,црна,bule,портокалова,в

1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогласи дека произв

Модерната K9 Кристалните Лустери Пирамида Дизајн Дома Осветлување Дневна Соба LED Кристал Светилка Креат

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина п

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас з

итнСобранието е потребно ,прилагодени на услугата е достапнаПолитика На Враќање : 1 Сите недефектен, нео

СпецификацииЕдноставна Цвет Стакло Абажур Pendant СветлинаДимензии1 Осветлување : 6.7"D X 31.5"HКруг Крошна : 11.4"

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) материјал

Династија Уметност Декоративни Pendant Светла Шарени DIY Виси Светилка Случаен Пластични MutliОсветлување E27

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Spec Креативни Стакло Меур Pendant Светилка Димензии 19.7"D X 23.6"H Материјал(s) Метал + Стакло Светилка Тип E27 Свети

12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и / или злоупо

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

СпецификацииНа Spillray Медиум Pendant LlightsСо малку подолго тело од G Pendant, А Светлината Spillray М Pendant претставува

Ние само брод да се потврди цел адреси.2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката

СпецификацииНордиските Ретро Трпезарија Дрво Pendant СветлинаДимензии25.6"D X 35.4"HМатеријал(s)Метал, ДрвоТип

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Scroll