Новак
Далечински Управувач За Остар CV-PD13PX CRMC-A561JBEZ АЈ-AP24EJ CRMC-A705JBEZ CV-P10PC-D ДОДАДЕТЕ AC A/C клима уред

Далечински Управувач За Остар CV-PD13PX CRMC-A561JBEZ АЈ-AP24EJ CRMC-A705JBEZ CV-P10PC-D ДОДАДЕТЕ AC A/C клима уред

Достапност: Залиха
DEN 696.00

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете AAA батерии,батерии не се вклучени
Превозот
1.Објектот ќе биде од Кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Параметрите на стоката

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Подобро ви се допаѓа

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Овој далечински контролер е замена за A75 C376Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Максимално оптоварување 1000 Wработа / излез начин Бутване : притиснете едно копче работи / НА.Авто заклуч

Клиентот треба да видливо прикаже бројот на RMA (s) на превозот етикета содржи врати производот Контактир

Опис 1.Сосема Нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

· Оперативен Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz· Безжичен примање на контролорот, со висока доверливост, стабилни

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! На сликите кои се прикажани не се вистинс

Притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ.Работен Напон : DC12 V14 Ние ќе се обидеме потрудиме д

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Посветен мени копчиња за навигација, директен канал пристап за дигитални ТВ Вашата цел адресата МОРА да

Овој далечински контролер е замена за A75 C3012Јас f сакате да се погледне за некои други модели, ве молиме .

Овој далечински контролер A75 C258 е замена засите видови на брендови како што се TOSHIBA / mabe / Trane / York / Џакузи

Scroll