Новак
JINBAOLAI Нови Вистински Лудиот Коњ Cowhide Кожа Mens Паричникот Краток Монета Чанта Мали Гроздобер Паричници Бренд Висок Квалитет Дизајнер

JINBAOLAI Нови Вистински Лудиот Коњ Cowhide Кожа Mens Паричникот Краток Монета Чанта Мали Гроздобер Паричници Бренд Висок Квалитет

Достапност: Залиха
DEN 652.00
DEN 1304.64


Имајте на ум 1 : Dute за производство на различни серии,може да има отстапување од 0.2-0.5 cm за ова предмети.
Забелешка 2 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет.
стилски, едноставно, мека цврсти тешка правец.
Ова е нова казна модерен накит со непобедлива цена.
Погоден за лична носи или подарок идеја за пријатели и вашата љубов еден.
Голема за да одговара на било кој моден стил.
Безбедно и Удобно, ви обезбеди најпознатите поставен изглед.
Спецификации :
Материјал : вистинска кожа.
Боја : кафена.
Големина : L x W x H = 12cm x 9.5 cm x3cm
Пакети :
1 x Мажи Паричникот без кутија

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Вистински Лудиот Коњ Cowhide Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Број На Модел На:
JINBAOLAI 305#
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
12cm
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JINBAOLAI
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
9.5cm
Паричници:
Организатор Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Тип На Објект:
Паричникот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
3cm
Големина:
12*9.5*3 CM Genuine Leather Men Wallets
Стил:
Fashion & Гроздобер рачно изработени Кожна чанта
Пати:
Cowhide кожа вистински паричник
Функција:
Голем капацитет + 2 патент монета џеб Кожен паричник
Функција:
Вистински кожен паричник со монета џеб
ОДГОВАРА ЗА:
Мажите & машки

Подобро ви се допаѓа

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕ

Стрип Спајдермен Молив Случај Двоен Слој Носителот Цртан филм Училиште Случај Момчиња Девојчиња Торба

Ви благодариме за шопинг со насМатеријал : Вистинска кожа (cowhide) Боја : Кафена кафе Големина : 11cm9cm2cm Капац

Симпатична Цртан Филм Куче Кожен Женски Паричник Паричници Со Патент Монета Торба Нов Дизајн Краток Же

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине бил

VEEVANV 2017 Жените Шминка Торба 3 D Кул Животни Молив Случај Тигар Големи Молив Торба За Момчиња Девојчиња Де

Men 's паричникот картичка нов пакет платно purses картичка носителот на одобрението за промет на големо Dropshi

2016 година Нови Познатиот Моден Бренд Паричници Картичка ID Носители За Ман Обезбедување на квалитет на С

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат тра

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПаричникот Големина : 19cm *9 см * 3cmМатеријал : СТППоради различни Мерења на

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на модерен и издржливи паричникот Дизајниран да се одржи пари, карт

Материјал : СТПТочка БР : 892229892233Димензии : должина*ширина*дебелина 11*8.5*2cmМоже да се сместат џеб пари, моне

Бои за избор : Црна ,Сина, Кафена, Кафе, КакиПакување Тежина : 110gМатеријал : Кожа CowhideДетални Големина : 12.5 c

Мода Нови Врежана Алигатор Жито Мажите Паричници Квалитет На Патент Кожа Црно Кафе Картичка Насловот Ч

14698271440335170 Мали Пари Чанта парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеRFID Блокирање Кожен

2017 Нова Мода Трска Кожа Краток Паричникот Мажите Гроздобер Крст и Вертикална Стандард Паричникот Висок

Драг пријател,може да се види од оваа слика се најде дека ,овој паричник во кина имаат тип 2,како оваа сл

2017 Нова Мода Морнар Месечината Саманта Вега Луна Мачка Kawaii Долго Чанта Симпатична Дами СТП Кожен Паричн

За Вилијам ПОЛО Вистински Кожен машки Паричник : Висококвалитетни материјали : Паричникот користење на

Ве молиме имајте во предвид : За следење на број и превозот.Како производ е многу мала вредност, цената е

Scroll