Новак
Toocene ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Kyron(2005-2013), 19+22, автомобил wiper ножеви авто додатоци

Toocene ветробранското стакло wiper ножеви за Ssangyong Kyron(2005-2013), 19+22, автомобил wiper ножеви авто додатоци

Достапност: Залиха
DEN 603.00
DEN 815.52


2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.
3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.
3, Ако wiper ножеви не лифт исклучување на ветробранското стакло, работат на wiper се додека не стигнат до центарот на ветробранското стакло, исклучете го палењето и промена на wiper ножеви.
2, Купувачи бидете сигурни дека за да се остави точна Адреса, ПОШТЕНСКИ Код, Телефонски Број (со Полно име на купувачи од Русија)
3, Ако купувачите не би можела да добие предмети во време на испорака или имаат проблем со предмети, ве молиме обидете се да контактирате со нас, прво, би сакал да ви одговори во рок од 24 часа во работни дена да го следи цел и решавање на проблеми за вас.
Меѓународни wiper големина на :
За Ssangyong Kyron 2005-2013 22"+19"
Возачот Големина : 22 inch
Патникот Големина : 19 инчи
Детали За Производот :
Инсталација метод :
Внимание :
1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред.
2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.

Параметрите на стоката

Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Тежина:
0.35kg
Ssangyong Kyron-Година:
2011,2008,2012,2007,2006,2005,2013,2010
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Висина:
3inch
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC215
Ssangyong Модел:
kyron
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Големина:
22+19
Потекло:
NingBo Кина

Подобро ви се допаѓа

Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress,

Одговара за : PEUGEOT 207 Hatchback / 207+ HatchbackГодина : 2006 Година > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е

Ветробранското стакло Wiper За Nissan Cube 2009 година наваму 20"+20" Автомобил Додатоци Авто Гума Шофершајбната Wiper

Одговара за : Хонда Спогодба HatchbackГодина : 1999 > 2003Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper с

Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да

Опис На Производот : Производ : Автомобил Задните Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница си

Опис на производот : За "Шкода" Fabia Имот (од 2015 година наваму)ГОЛЕМИНА : 13 " за Заден прозорецВе молиме Потв

Одговара за : фиориноГодина : 2007 > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 14" / 36 CMТоа е задните wiper сечилото

Автомобил Направи : За KIA BorregoМодел Година : 2009 2011 ГодинаЗадните Wiper Големина : 14"Пакетот Вклучува : 1 * Задн

Црн Автомобил Авто Задните Wiper Сечилото Покрие Капа за "ФОЛКСВАГЕН" MK5 ГолфПоло Passat Caddy Tiguan Touran Бесплатен

Како и за овој, Ние имаме политика на Наплата или Замена поради следниве ситуации : Објектот е оштетен по

Одговара за : Peugeot 1007Година : 2005 > НавамуВозачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 18" / 45СМИНСТАЛАЦИЈА

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Nissan Almera Hatchback (20012006) 355mm Автомат

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помо

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За Хонда CRZ (20102017) Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 26" *1 Wiper Сечилот

Одговара за : Citroen Xsara PicassoГодина : 2000 > 2010Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото

Scroll