Новак
Дизел Инјектор Спреј Млазницата BDLL150S6600CF Висок Квалитет системи за Вбризгување на Млазницата

Дизел Инјектор Спреј Млазницата BDLL150S6600CF Висок Квалитет системи за Вбризгување на Млазницата

Достапност: Залиха
DEN 211.20


(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
ADD : Room3-5-402, Yard7, Hengfuzhongjie, Fengtai Област.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Ние ќе направиме се што можеме за да го реши вашиот проблем; вашето задоволство е наш врвен приоритет загриженост.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Answer : ___________________________ Note : пред купување на производи, ме контактирате за да се осигура дека има доволно инвентар, ви благодариме! Информација За Производот :
ПРЕДМЕТ : Млазницата
Печат Бр. Делфи Бр. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно. Пекинг Кина. Превозот Термини :
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн. Печат Нема. Секогаш позитивни повратните информации се многу добредојдени; ако сте незадоволни со нас, ве молиме контактирајте со нас за решавање пред да остави негативни повратни информации.
За повеќе прашања, добредојдени сте да ни се јавите директно или разговарајте онлајн или да ја напуштат ни е-мејл.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење. Повратни информации : Со цел да се подобри и нашата услуга и квалитет на стоките, тоа ќе биде високо ценета кога ќе го напуштите вашиот повратни информации за Aliexpress по добивањето на нашите производи. : BDLL150 S6600 CF
Слични Производи :
ZEXEL Бр. Печат Бр 105000-0010 DN4 S1 5611065 H60 S30 A538 105000-0020 DN4 S2 5611650 BDL110 S6133 105000-0110 DN15 S2 5611725 BDL95 S6250 105000-0140 DN30 S2 5611735 BDL110 S6267 105000-0210 DN8 S2 5620960 BDLL150 S6225 105000-0260 DN15 S156 5620997 BDLL160 S6246 105000-0490 DN4 S1 5621036 BDLL150 S6288 A 105000-1010 DN0 SD21 5621065 BDLL150 S6310 105000-1030 DN0 SD126 5621080 HL120 S27 D541 105000-1080 DN0 SD211 5621085 BDLL150 S6329 CF 105000-1090 DN0 SD212 5621120 BDLL150 S6372 105000-1130 DN4 SD24 5621125 BDLL150 S6382 105000-1220 DN12 SD12 5621206 BDLL160 S6394 105000-1550 DN15 SDNK1 5621208 BDLL150 S6395 105000-1600 DN12 SD12 5621231 BDLL150 S6408 105000-1640 DN0 S34 5621243 HL176 S27 D525 P2 105000-1650 DN0 SD2110 5621251 BDLL140 S6422 105000-1740 DN0 SD193 5621253 BDLL140 S6423 105000-1770 DN0 SDN177 5621285 BDLL150 S6435 105000-1871 DN0 SDN187 5621290 BDLL150 S6438 105000-1890 DN12 SDN189 5621295 HL140 S25 C544 105000-1930 DN4 SDNP90 5621407 BDLL150 S6457 105000-1940 DN4 SD24 NP80 5621513 BDLL150 S6472 105000-1950 DN4 SDNP62 5621517 BDLL150 S6476 105000-1970 DN40 SDNP32 5621545 BDLL150 S6502 начин на Плаќање :
Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само.

Параметрите на стоката

Специјални Функции:
вбризгување на гориво
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Година:
2017
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина:
5cm
Бренд Име:
BJAP
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
BDLL150S6600CF
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
Челик

Подобро ви се допаѓа

Одговара на следните модели : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија

AN120 0 Степен Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Лини

метар метарAN6 Трки Масло Гориво Црево Линија+AN6 Директно 45 Степен Вртливата Фитинзи Гориво Адаптери Цре

торба торбаОпис На ПроизводотОваа црево е идеален за висока температура, висок притисок, и нуди широк с

ОписПроизведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните бара

НОВИОТ ДИЗАЈН УНИВЕРЗАЛНА AN10 17 РЕД 32МИЛИМЕТРИ ЛЕГУРА ТРКА ВЛЕЧЕТЕ ЛЕБДАТ ЦРНО МАСЛО КУЛЕРАПАРАТ TKOCH017УН

метар метарAN10 Најлон Нерѓосувачки Челик Плетенка Масло Гориво Црево Линија 1 M+AN10 Директно 90 степени Врт

Алуминиум Турбо Wastegate Bosst Вакуум Доза Цела 6 Порта 1 / 8 NPTПалка вакуум колектор за полнење е одличен додато

Ќе се купуваат 5pcs walbro GSS342 ГОРИВО ПУМПА & ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ ЌЕ го ПОДДРЖИ 550 H СТР ПРОТОК НА 255 LTRS / ЧАССите п

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцелиПовратни информации пра

Информација За Производот : Слични Производи : Начин На Плаќање : Можеме да го прифатиме вашата исплата

Што се купување на 100% Сосема Нов на : УНИВЕРЗАЛНА НЕРЃОСУВАЧКИ ТУРБО ПОЛНАЧ / ТУРБОПОЛНАЧ МАСЛО ХРАНА ЛИ

0 L 3954 CC V6 ГАС DOHC Природно AspiratedКвантитетот Е Потребно : 12012за NissanXterraSV Спорт Комунални 4Вратата4.0 L 3954 CC V6 ГА

Висок performence електрична гориво пумпа(бензин / бензин) за Тојота Paseo 19902000Автомобил модел : за Тојота PaseoГод

Scroll