Новак
За Kawasaki Z750 Z800 Мотоцикл Модифицирани Издувните Пригушувач Избега Поврзете Цевка Од Нерѓосувачки Челик Средината Линк Цевка Средината На Цевка Цевка

За Kawasaki Z750 Z800 Мотоцикл Модифицирани Издувните Пригушувач Избега Поврзете Цевка Од Нерѓосувачки Челик Средината Линк Цевка

Достапност: Залиха
DEN 2418.72


Лесна инсталација.
Спецификација :
Оваа Издувните Пригушувач Цевка Пригушувач Цевка Средината Цевка Линк Цевка Одговара За Kawasaki Z750 Z800
Одговара за Влезот Дијаметар 51mm Издувни
Вистинска слика, она што го гледате е она што ќе добиете.

Параметрите на стоката

Име На Модел:
Се Лизга На За Kawasaki Z750 Z800 Средината Линк Цевка
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
KAJIMAOYI
Објектот Дијаметар:
2inch
Специјални Функции:
Средината Линк Цевка Се Лизга На За Kawasaki Z750 Z800
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000

Подобро ви се допаѓа

2017 Нови Пристигнување Две Модел на Универзалната 3651 MM Мотоцикл Издувните Пригушувач Мотор Издувни

Модифицирани Издувните ПригушувачМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликВкупна Должина : 350mmЦевка Должина : 265 mm

Црна Ауспух / Header Топлина Заврши 1" x 50' Roll Со Нерѓосувачки Врски Комплет 25мм.×1.6 mm×15 милиони Тек Со Нерѓосу

Нерѓосувачки Челик Мотор Пригушувач Издувни Цевки Линк Цевка Конектор Цевка за CB190 F Мотоцикл Карбонски

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

торбаСпецификацијаИме : Издувните Гасови Се ЗавршиДебелина : 1.5 mmШирина : 50mmДолжина : 10mБоја : БежРаботна

Карактеристики& Опрема : Ласерски Означување на Мотоцикл Издувни Цевки Скутер Модифицирани Пригушувач

ТРачка за Издувни гасови Стојат Пролет Кука Puller Алатка за Мотокрос Мотоцикл Kart Велосипед АТВСостојба : 1

Нови Титаниум Алуминиумски YZF R1 2015 2016 2017 Мотор Пригушувач Издувни Цевки Избега Целосен Сет за R1 1517 Мотоц

Висок Qualtiy Алуминиум 38mm за 250cc 450cc Мотоцикл Нечистотија Јама Велосипед мотокрос MXПовеќето Кинески Kayo Апо

Модифицирани Издувните ПригушувачЗа пакување ве Молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го

100% Нови Издувни Заеднички за Kawasaki Ninja 250 R 20082012.Направени Од Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик.Лесен

1 Сет Карбонски Влакна CB190 F Мотор Мотор Издувните Пригушувач Цевка Линк Цевка Конектор Цевка Средината

Универзална 51mm Влезот Мотоцикл Издувните Пригушувач Цевка Карбонски Влакна Мотор Издувни Цевки Mufflers И

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9001Материј

Нови Пригушувач Издувните Собранието Цела 11 HP & 13 HP Одговара на Хонда GX340 GX390ЕВЕРЕСТ ДЕЛОВИ МАТЕРИЈАЛИ НО

Нарачки обработени во рок од 2448 часа по плаќањето се врши и проверка Ние го наместите стандардниот прев

НИ 27.99 / парче НАС 18.99 / парче НАС 6.79 / парче НАС 3.99 / парче НАС 12.99 / парче НАС 10.2 / парче НАС 8.99 / парче

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Вкупно Lenght : 84mm Влезот Внатрешен Дијаметар : 51mm Штекер Надворешниот Диј

Функција : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Јаглерод Влакна, од не ' Рѓосувачки Челик Влезот Дијаметар

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно исп

Издувни Цевки KTM 50 Издувниот Систем Помлад Високи Мини SX ПРО LC СРЕБРО Грејач ЗаштитникИма две verison на цев

Производ Одредена : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1 x Set Exhuast Fipe (Header & Mid ) Материјал : Нерѓосувачки Чел

Scroll