Новак
Водоотпорен Велосипед Светлина 7 LED Задни Пред Велосипед Светло за Предупредување Патот MTB Планина Опашка Светилка Велосипедизам Светлата

Водоотпорен Велосипед Светлина 7 LED Задни Пред Велосипед Светло за Предупредување Патот MTB Планина Опашка Светилка Велосипедизам

Достапност: Залиха
DEN 336.00
DEN 479.52


Опис на производот Име : 7 LED велосипед опашка светлина Светилка : 7 LED Материјал : пластични + водоотпорен гумена заптивка Изглед : парична казна обработка, атрактивен изглед Батерија : 3* AAA батерии (без батерии) Големина : 6.5 см x 5.5 cm х 4.5 cm Боја : Црвена,Сина,Бела,Црна Тежина : околу 80 g Потекло : произведено во Кина Брзо ослободување дизајн, водоотпорен shockproof, особено погоден за off-road велосипеди, луѓето често се вози во текот на ноќта Пакет Вклучуваат : 1 Pcs x Велосипед 7 LED сопирачките(без батерии) Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Параметрите на стоката

сертификација:
ce
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
7 LED
Бренд Име:
тркало до
Тип:
LED
боја:
Црвена,Сина,Бела,Црна
Пакување:
Мало ознаки & Polybag
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Црно Мини Алуминиум УВ УЛТРА ВИОЛЕТОВА Факел 12 LED СВЕТЛО BLACKLIGHT Светлина СветилкаСпецификации : Алуминиу

Детали За Производот : 1 Поддржано од : USB2 Материјал : силикон3 Боја : црна,црвена4 Време на полнење : 34 часа5

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод о

Функција : LED type : XML T6 Лумен : 7000lm LED количина : 5 животниот век : 100,000 часа Стабилни перформанси : Циклус живо

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвиден

Blacklight Откривање 9 LED УВ Ултра Виолетова Мини Светилка Факел Светлина СветилкаКарактеристики : Сосема но

Име на производ : Велосипед USB полнење супер светло taillights Тежина : 81g Режим : Шест режими на блицот Водоотп

Нови Led Велосипед Светло Велосипед Светлина 600 Лумен 3 Режими на Точак Пред Факел Водоотпорен Светилка С

Може да се користи како Headlamp или возење Велосипед Светлина.7 озПо Продажбата На Услугата : 1 Година Гаран

Големина или Одговара на Прашањата : 1 Тоа обично трае околу 1528 дена (од страна на Регистрирани Воздухопл

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Комуникација : 1.Ве молиме да се ч

Водоотпорен Велосипед Светилка 8000 Lm 5 X XML У2 LED Велосипед Светлата Велосипедизам Светлина со Headband + 20000m Ah

Спецификација : Извор на Енергија : USB Полнење 550m Ah3.7 V Li Полимер Батерија на Полнење време : 2.5 часа од usb LED

Име : Smart sensor фаровиМонистра : T6 монистраЛумен:350 lumensНачини на:4 режимиМоќ:USB полнењетоСтрана предупре

Материјал : Нови ABSСијалицата : 2x1 WПроизвод Големина : 5 × 3.6 × 4.2 CMТежина : 41gБатерија : 3x AAAПакување : боја ку

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.АнтиДожд, АнтиПадотПредни / Задни светла за USB ПолнењеМа

100 LM Батерија LED USB Планински Велосипед Опашка Светлина Taillight Безбедност Предупредување Велосипед Задни

Велосипедот USB Светлина Велосипед ПРЕДВОДЕНА од 360 степени Ласерската Светлина Велосипедизам Опашка Св

Велосипедот Светлина Велосипед Светлина Супер Светло Водоотпорен Долго време се Користи Живот 8000 LmT6 LED

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од д

ИЛИ, можете да изберете да имате замена 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни пр

ИМЕ : Basecamp BC436 Велосипед Светлина Водоотпорен USB Полнење Велосипедизам Светло Велосипед Светлата MTB Вело

Детали За Производот : Состојба : НоваБренд : ROCKBROSТежина : 53gМатеријал : ПластикаГолемина на : 62 * 94 * 25 ммОд

Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz.50%=Моќ индикатор систем : Моќ > 80% НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧ

Враќање Враќање 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.2)Плаќ

Услуга пренесува време е предвидено од страна на превозникот.Ако сакате да направи никакви промени,ве м

Scroll