Новак
Компатибилен со 12 PIN Mindray ЧАСОТ 5000/6000 Oximeter следење на возрасни прст Nellcor клип spo2 сензор,со Nellcor Техника.

Компатибилен со 12 PIN Mindray ЧАСОТ 5000/6000 Oximeter следење на возрасни прст Nellcor клип spo2 сензор,со Nellcor Техника.

Достапност: Залиха
DEN 1188.00
DEN 1584.00


Параметрите на стоката

Големина:
12 pin
Функција:
spo2 сензор
Број На Модел На:
J63-3M4G-Б
Материјал:
Пластични
боја:
Сина Или Сива
Compatibilities:
Mindray ЧАСОТ 5000/6000
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
spo2 сензор:
Возрасни Прст Клип

Подобро ви се допаѓа

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел...

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела Големина : 25*25.5*5.7 cm Мол

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само alipay.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со на

Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Моден популарен домот фер девојка со ms кристал пеперутка фаќање клип коса клипПроизвод големина е окол

Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани Објектот обично доаѓа во рок од 818 работни д

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

8см * Забелешка : мерење на големина на различни, или имаат 24cm грешка, разумен опсегАко имате прашања во в

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата и бела бојаГолемина

тоа нема отстапување од 15 cm.Обично, вашиот парцела може да 2060 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне о

ПревозотНие сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандар

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg,ние ќе tare нив на неко

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотМесец : 8~10 месец близнациТежина : 3700 / парОпис :

Ве молиме repack објектот внимателно.5 cm x 48cmhigh Capacity стоки : за 1000ccПакување : обични картонска кутијаInternational S

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Scroll