Новак
3391 Camshaft Усогласување Алатка Cam Времето Pin Алатка За ФОЛКСВАГЕН АУДИ V6

3391 Camshaft Усогласување Алатка Cam Времето Pin Алатка За ФОЛКСВАГЕН АУДИ V6

Достапност: Залиха
DEN 999.00
DEN 1051.20

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5. Ако мора да го плати царинските давачки,
тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Превозот и Ракувањето е не се враќа.
Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.И ако се купат повеќе,ве молиме да бидат слободни да контакт. Јас отсекогаш биле крајно фер и секогаш се трудам да
се работи со мојот разумен клиенти.3391 Camshaft Усогласување Алатка Cam Времето Pin Алатка За "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ V6 Заклучување алатка за camshaft "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ V6
Е применливо : 1995~2008 ново тело стил на "ФОЛКСВАГЕН" и AUDI
Добредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.
Ние се обидуваме да бидат фер и точни со сите мои аукции и описи.
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Јас се стремат за позитивни повратни информации, на хармонични односи, и дури и некои пријателства. Ве молиме прочитајте секоја аукција внимателно.Ако оваа информација
не е точно, ве молиме да ни ме.
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.
Ако постои проблем, ние ќе можеме да работиме заедно за да го решат проблемот. Ако наплата е дадена
тоа ќе биде само за трошоците на објектот.
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси
freightage на враќање и замена. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Тежина:
2.2kg
Бренд Име:
UTOOL
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10inch
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
UT

Подобро ви се допаѓа

Производи Опис Вшмукување чаша дијаметар на 12cm Само клип и ги заостри се справува да созд на вшмукување

Ако мора да го плати царинските давачки,тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треб

Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Ние не нудиме нап

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ни

Се надевам дека може да биде најдобра услуга за вас!Царинските НадоместоциВо повеќето време, купувачот

Опис На Производот .Wiper Рака Puller за отстранување на wiper оружје поставено на Следниве возила : АУДИ, АЛФА Р

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позит

Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена Ние нудиме 3 д

Ако постои проблем, ние ќе можеме да работиме заедно за да го решат проблемот Јас отсекогаш биле крајно

За домашните и увезените на предни тркала автомобил / камиониОтстранете ја и заменете предните тркала

Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.Тоа ќе трае долго време.3) ве Молиме контактирајте со нас п

Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.Ние се обид

Потоа се врати во справи Вие коментар е многу важно во нашите бизнисуспех Ако мора да го плати царинскит

Ако мора да го плати царинските давачки,тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треб

2) Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провер

Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее Ние нудиме 3 дена мртов на

Опис На Производот Диск Кочница Засилувач Separatora Клипот Подлога Засилувач Авто Автомобил Caliper65mm капацит

Scroll